Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2036 producten.
Plastic Amusement Ride LED Cabochon lichten met 12V Spanning en kleurrijk ontwerp
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Productnaam: | LED-vermaaklamp |
| Lichtbron: | LED's |
IP67 Adreseerbaar Full Color LED Point Light Source Display Mesh Screen voor de decoratie van gebouwmedia
| Grootte: | Aangepast volgens het project |
|---|---|
| Merknaam: | miracle bean |
| Kleur: | RGB volledig-kleur, |
Mirakelboon Permanente Digitale Lampbron Buiten 50mm Pixel Module Brug Nachtpuntlicht
| Toepassing: | huis |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| Diameter: | 50 mm |
Aanpasbaar RGB 20 mm LED puntlicht voor buitenversiering met IP67 waterdichtheid
| Productnaam: | geleid puntlicht |
|---|---|
| Modelnummer: | XH-G2001P05(RGB) |
| Item: | 20 mm LED-pixellicht |
Waterdichte IP67-Pixelhoogte 8.3cm leidde Mesh Curtain
| Toepassing: | videomuurpaneel voor gebeurtenis, reclame |
|---|---|
| Kleur: | Kleur |
| Comité Grootte: | Aangepast |
24v 12v leidde voeding waterdichte geleide bestuurder 100w 150w 200w 240w 250w 300w 350w 400w
| Outputmacht: | 300W |
|---|---|
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250A |
| Outputvoltage: | 12V/24V |
IP67 250mV Constant Voltage Led Driver 100-600w kiest Output 24v 12v uit
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Outputmacht: | 300W, 400W, 500W, 600W |
| Outputvoltage: | 12V/24V |
300w constante spanning LED voeding IP67 waterdichte 24v 12v enkele uitgang
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Outputmacht: | 300w |
| Outputvoltage: | 12v/24v |
SMPS Waterdicht Constant Voltage Led Driver 12v 24v 36v 48v Gelijkstroom 400w IP67
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V/24V/36V/48V |
| Macht: | 400W |
Volledige Kleuren RGB 3535 SMD LEIDENE Injectiemodule 78*18MM Waterdichte IP67 DC12V 0.75W
| Model: | Xh-MZ7803S12 |
|---|---|
| Machtsdissipatie: | 0.75W |
| IP Rang: | IP67 |

