Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Outdoor Programmeerbare 20mm Rgb Led Pixel Bal Adresseerbare Punt Lichtbron voor Decoratie Volle Kleur
| Beschermingsgraad: | IP67 |
|---|---|
| Vermogen: | 0.3W |
| Type: | LED |
Hoge Helderheid IP65 Waterdichte 12V SMD 3535 LED Modules voor Reclameverlichting Kijkhoek ° 160 Lichtstroom 100LM
| Maat: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16G |
| LED Hoeveelheid: | 1 |
LED Module Verlichting DC12V SMD 2835 Samsung 12V SMD 3535 Smd283 IP65 Waterdicht Reclame Letters Verlichting
| Grootte: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16G |
| LED Hoeveelheid: | 1 |
30 mm hoog helder energiebesparend LED-puntlicht met flexibele installatie voor buiten waterdichte toepassingen
| Productnaam: | geleid puntlicht |
|---|---|
| Modelnummer: | XH-G3003P12 (RGBW) |
| Item: | 30 mm LED-pixellicht |
Permanent Buiten Led Lampen Aluminium Profiel IP67 Smart Wifi Controller Huis Exterio Kerstfeest Rgb Led Pixel Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
OEM RGB aanspreekbaar licht UCS2904 Kanaalprofiel 24V 50MM IP67 Kerstfeest Feestdag Buiten LED Pixel Point Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Permanent kerstlicht 24V SMD3535 Waterdicht IP67 Rgbw Party Lights Led Pixel Point Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Openlucht Waterdichte IP67 DC24V DMX512 P62.5 RGB Flexibel Geleid Mesh Curtain
| Naam van het product: | Xh-H2503P62.5 |
|---|---|
| Toepassing: | videomuurpaneel voor gebeurtenis, reclame |
| Spanning: | DC24V |
Waterdichte IP67 DC24V DMX512 P62.5 RGB Flexibel van mirakelbean outdoor led mesh curtain
| Productnaam: | Xh-H2503P62.5 |
|---|---|
| Toepassing: | videomuurpaneel voor gebeurtenis, reclame |
| Kleur: | RGB |
SMD3535 openlucht Waterdichte LEIDEN Puntlicht 30mm met IP67-Bescherming
| Productnaam: | XH-K3003M12-A1b |
|---|---|
| Grootte: | 30*17.7mm |
| Kleur: | Enige Kleur |

