Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
IP67 waterdichte voedingsbronnen 12v 24v of Led Driver LED licht
| Ingangsspanning: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| UITGANGSvermogen: | 400W |
| Uitgangsstroom: | 16.6/33.3a |
De hoge Helderheid leidde Geleide Flexibele Strook 12V SMD 2835 van het Neon de Flexibele Neon Teken voor Openluchtembleem
| Inputvoltage (V): | DC12V |
|---|---|
| Lampmacht: | 10W/M |
| CRI (Ra>): | 80 |
P3.9-P7.8 Waterdicht binnenshuis doorzichtig LED-videowand-LED-net doorzichtig rooster-LED-displayscherm voor reclame
| Materiaal van kabinet: | aluminium |
|---|---|
| Gewicht van de kast: | 8 kg |
| grootte van de kast: | 1000mm x 1000mm |
P3.9-P7.8 Vaste installatie Doorzichtige LED Video Wand LED Mesh Transparante rooster Led Display Screen voor reclame
| Materiaal van kabinet: | Aluminium |
|---|---|
| Gewicht van de kast: | 8 kg |
| grootte van de kast: | 1000mm x 1000mm |
Full Color RGBW 30mm Pixel Licht voor Dynamische Gebouwverlichting IP67 DC12V Eenvoudige Installatie
| Kri: | Ra>85 |
|---|---|
| item: | Advertentiebrief |
| Installatietype: | Oppervlakte gemonteerd |
Crystal Truss-scherm met uniek LED-pixellicht voor grote winkelcentra en landschapstoepassingen.
| Product Name: | led transparent screen |
|---|---|
| light color: | RGB |
| Usage: | Outdoor Building Landscaping Lighting |
RGB Full color led grid screen video gordijn waterdicht transparant zacht flexibel display led net screen
| Toepassing: | buitenlandschap |
|---|---|
| Diameter: | 30 mm |
| IP-klasse: | IP67 |
P3.9-P7.8 Aluminiummateriaal Indoor waterdicht LED Mesh Transparent Grille Led Display Screen voor reclame
| Materiaal van kabinet: | Aluminium |
|---|---|
| Gewicht van de kast: | 8 kg |
| Grootte van de kast: | 1000mm x 1000mm |
DC12V 8mm leidde de Lichte 10W IP20 Flexibele Maïskolf van de Bandstrook voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-384 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC12V/24V |
| Verlichtingskleur: | 3000K/4000K/6000K |
IP20 maïskolf Geleide Band Lichte Enige Kleur Flexibele DC24V/12V 11W 8mm
| Modelnummer: | Maïskolf-312D |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC12V/24V |
| Verlichtingskleur: | 3000K/4000K/6000K |

