Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Van de Strook Lichte 10mm Maïskolf van DC24V 14W Super Heldere Geleide de Band Enige Kleur
| Modelnummer: | Maïskolf-308D |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | 3000K/4000K/6000K |
14W de maïskolf leidde Flexibele Bandstrook Lichte IP20 12V 10mm 5 Meters/Broodje voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-300D |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC12V |
| Verlichtingskleur: | 3000K/4000K/6000K |
Aanpasbare amusement LED-lamp Vooraf programmeerbare RGB-multicolor
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| Materiaal: | Plastic |
LED Driver Transformator Verlichtingsdriver Schakelende Voeding IP67 AC100-260V 60W 100W 200W met Hoog Vermogen
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| DIMENSIE: | 225*53*19mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
IP65 regenbestendig waterdicht licht bestuurder bank transformatoren schakelen 220V-24V led stroomvoorziening
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Buiten 400W 12V LED Driver LED Voeding Hoge Kwaliteit IP67 Waterdicht voor Decoratieve Verlichting
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Life: | 30000h |
| Certifications: | CE, RoHS |
Ip65 leidde Openluchtverlichting Geleid Smd de Vloedlicht van de Vloed Licht Geleid Cirkelschijnwerper Geleid Lamp 9w
| Stralingshoek: | 10°15°30°45°60°90° |
|---|---|
| Macht: | 9W |
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
Waterdichte Wasmachine Lichte IP66 DMX512 van de voorgevel de 24W Geleide Muur
| Itemtype: | Muurwasmachines |
|---|---|
| Toepassing: | Landschap |
| Controlemethode: | DMX512/Red/Green/Blue/Yellow/White |
DMX512 geleid Mesh Video Wall SMD5050 voor de Bouw van Achtergrond
| Grootte: | Aangepast volgens het project |
|---|---|
| Merknaam: | miracle bean |
| Kleur: | RGB volledig-kleur, |
LEIDENE van de mirakelboon Strook Lichte IP67 DC12V 10W/M Waterdicht Single Color
| Productnaam: | 2835-120 |
|---|---|
| Sollicitatie: | reclame |
| Stroom: | 10W/M |

