Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2036 producten.
P6.25 Flexibel LED-doorzichtig filmscherm Indoor Soft Adhesive Super Slim LED Display
| Productmodel: | Xh-jhp-P6.25 |
|---|---|
| pixeldichtheid: | 25600Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P6.25 |
Kleverige flexibele film LED-scherm Kleverige LED-transparante film voor glas
| Productmodel: | Xh-jhp-P8 |
|---|---|
| pixeldichtheid: | 15625Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P8 |
RGB kleur LED doorzichtig scherm Buitendoorzichtig LED-scherm Voor winkelruiten
| Productmodel: | Xh-jhp-P6.25 |
|---|---|
| pixeldichtheid: | 25600Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P6.25 |
Super Slim Led Screen PCB Board Flexible Transparent Film P20 Advertising Led Display Gemakkelijk te installeren
| Helderheid: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Grijze schaal: | met 16 bits |
| Inputvoltage: | AC220V-240V/220V |
Hoge helderheid geleid doorzichtig scherm voor glazen raam P6.25 P8 P10 Indoor Led Film Display
| Productmodel: | Xh-jhp-P6.25 |
|---|---|
| pixeldichtheid: | 25600Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P6.25 |
P100 Verhuur LED-scherm DC12V SMD3535 LED-maasbeeld buiten
| Productmodel: | XH-G3003-10 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Controlesysteem: | DMX512 |
Vermaakpark Lichtshow Licht Motieflichten 30mm DC12V 1W Waterdicht LED Straat Commercieel Display
| Naam van het product: | XH-D30S12 |
|---|---|
| Grootte: | 30*H18 mm |
| Lampvermogen: | 1W |
RGB 63mm Amusement LED Lamp DC12V Buiten kerstverlichting
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| Kleur: | Kleuren |
| Controlemodus: | Afstandsbediening |
Flexible Led Film Crystal Display screen Transparent Led scherm op winkelcentrum ramen glas Adhesief led Reclame
| Kleurtemperatuur: | RGB |
|---|---|
| Grijzige schaal: | met 16 bits |
| Inlaatspanning: | DC05V |
Kleverige flexibele film LED-scherm Kleverige LED-transparante film voor glas
| Productmodel: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| pixeldichtheid: | 15625Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P8 |

