Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1048 producten.
IP68 waterdicht LED-licht voor vermaak In- en buitenversiering RGB-kleur
| Kleur: | rgb |
|---|---|
| Controlemodus: | Afstandsbediening, Schakelaarcontrole |
| IP-klasse: | 68 |
10W de Constante het Voltage LEIDENE van DC12V 0.83A Voeding van DC12V voor Openluchtlampen
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
30mm 0.75W van het LEIDENE Licht Punt het Lichte Waterdichte IP67 Geleide Pixel met Epistar-Spaander
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.75W |
| Lighingsbron: | Epistar |
Geleide bestuurders12v 24v 36v 48v 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w Voeding
| Outputmacht: | 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250A |
Vakantieversiering LED Vermaakpark Decoratie Lampen 45mm 1W DC12V Vermaakpark Decoratie Lampen
| Naam van het product: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Grootte: | 45*H23mm |
| Lampvermogen: | 1w |
Mirakelboon 30mm LEIDEN van SMD5050 DC12V IP67 Punt Licht reclame Geleid Licht
| merk: | Mirakelboon |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB |
| Inputvolt: | 12V |
30mm RGB Volledig Kleur Geleid Pixel Lichte DC12V voor de Decoratie van het Themapark
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| kleur: | RGB full color |
| Maat: | F30*8.2mm |
30mm DC12V RGB Volledige Kleuren LEIDENE Pixelmodule met DMX512-Controle
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| kleur: | RGB full color |
| Maat: | F30*8.2mm |
LED Amusemen Lamp Park Light 60mm 5050RGB 2W DC12V Decoratieve lampen
| Productnaam: | XH-D60S12 |
|---|---|
| Grootte: | 60*H28 mm |
| Lampvermogen: | 2W |
Buiten 400W 12V LED Driver LED Voeding Hoge Kwaliteit IP67 Waterdicht voor Decoratieve Verlichting
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Life: | 30000h |
| Certifications: | CE, RoHS |

