Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1055 producten.
20mm 12V 0.3W Geleid Punt Lichte SMD5050 voor Openluchtverlichtingsproject
| Itemtype: | Puntlichten |
|---|---|
| Kleur: | Rood, groen, blauw, geel, wit |
| SMD: | 5050 |
300w constante spanning LED voeding IP67 waterdichte 24v 12v enkele uitgang
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Outputmacht: | 300w |
| Outputvoltage: | 12v/24v |
SMPS Waterdicht Constant Voltage Led Driver 12v 24v 36v 48v Gelijkstroom 400w IP67
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V/24V/36V/48V |
| Macht: | 400W |
RGB mirakelboon IP65 maakt 65*16MM LEIDENE Verlichtingsmodule 0.72W SMD2835 DC12V waterdicht
| Model: | 6516-5050-RGB |
|---|---|
| Machtsdissipatie: | 0.75W |
| IP rang: | IP65 |
1800-6500k punt het LEIDENE Lichte Mirakelboon van IP67 0.6W Smd3535 DC12V 30mm
| Productnaam: | K3003M12V1.0 |
|---|---|
| Kleur: | 1800-6500k |
| Macht: | 0,6 W |
Het Punt LEIDENE van mirakelbean outdoor waterproof IP67 Lichte 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| Productnaam: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Grootte: | 30*17.7mm |
40mm RGB Openlucht Waterdichte LEIDEN Puntlicht met IP67 DC24V
| Productnaam: | (RGB) xh-K4006P24 - A1b |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Kleur: | RGB |
150W constante Voltage LEIDENE Voeding voor kabeltelevisie, 24V HOOFDbestuurder
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -30°C-+50°C |
| Beschermingsklasse: | IP67 |
AC 220V AAN Constante het Voltage van hoofd gelijkstroom 12V gelijkstroom 24V Bestuurdersvoeding voor LEIDENE Stroken
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Waterdichte 30W Constante Voltage LEIDENE Voeding 12V 24V voor LEIDENE Modules
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |

