Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1048 producten.
10 W AC AAN gelijkstroom-LEIDENE Waterdichte Voeding, Flexibele de Strokenvoeding van Metaalshell
| Verpakking Details: | 475*250*145mm/100pcs G.W.: 13kgs |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Hoge Betrouwbaarheids Waterdichte LEIDENE Voeding IP67 20 wattsce ROHS
| Verpakking Details: | 475*250*145mm/100pcs G.W.: 13kgs |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
DC24V 100 Waterdichte LEIDENE van W 8.3A Voeding met Gronddraad IP67
| Verpakking Details: | 45*32*20CM/20PCS G.W: 18KGS N.W.: 17KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
24V 10A 120W IP67 Waterdichte Geleide Bestuurderstransformator met Ce ROHS
| Verpakking Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W: 20KGS N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Openluchtac aan Constante het Voltage LEIDENE van Gelijkstroom Milieuvriendelijke Voeding 12V 100W
| Verpakking Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W: 20KGS N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Openluchtip67 0.3W RGB het Punt LEIDENE van DMX512 Smd5050 DC12V 20mm Lichte Mirakelboon
| Productnaam: | G2001P126.1 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Macht: | 0.3W |
Van hoge Lumen LEIDENE de Modulesip65 Water Tekenbacklight Bestand voor LEIDENE Tekendoos
| Workiing Votlage: | DC12V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.72W |
| Bescherming Clas: | IP67 |
Geleid van het het Pretparkpixel van de Vermaakverlichting van de de Onderbrekingsvoortzetting Geleid het Puntlicht Functie
| IP Rang: | IP67 |
|---|---|
| Type: | Injectie het Vormen |
| Voltage: | 24V |
20mm 12V 0.3W Geleid Punt Lichte SMD5050 voor Openluchtverlichtingsproject
| Itemtype: | Puntlichten |
|---|---|
| Kleur: | Rood, groen, blauw, geel, wit |
| SMD: | 5050 |
300w constante spanning LED voeding IP67 waterdichte 24v 12v enkele uitgang
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Outputmacht: | 300w |
| Outputvoltage: | 12v/24v |

