Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1030 producten.
Mirakel Bean Waterproof DC5V 12V F5 9mm Openluchtpixel Geleide Lichte 0.15W
| LEIDEN Type: | F5 Straw Hat Led Lamp |
|---|---|
| Punt: | Tekenraad |
| Kleur: | Rood/groen/blauw/geel/wit |
30mm de Volledige Geleide Heldere Lichten van het Kleuren Rgb Geleide Pixel XH6897 IC Pixel
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Bescherming: | IP67 |
Van waterdichte Adresseerbare LEIDENE Vierkante SMD het Pixel LEIDEN Pixel Licht 12mm Volledig Kleuren Licht
| Toepassing: | de reclame, leidde het licht van het het tekenteken van het puntpixel |
|---|---|
| Kleur: | rgb of enige kleur |
| Installatie: | door schroef &punching gat |
Het geleide licht van PC Shell 1.5W 24V 40mm IP65 van de mirakelboon pixel
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Matrial: | PC Shell |
Het Geleide Licht van PC Shell 1.2W 24V IP67 50MM van SMD 3535 Pixel
| Het werk Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
| Kleur: | RGB volledige kleur |
Van de groene het Kleur Geleide LEIDENE van de PuntLichtbron Hoge rendement Pixel Lichte Lamp voor LEIDENE Kanaalbrieven
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
Van de het Kanaalbrief van DC24V 0.5W het de Verlichtingspixel leidde Lichte 3 van de Garantie UVjaar Bescherming
| Het werk Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Bescherming: | IP67 |
20mm Witte Kleur SMD 5050 Waterdichte Pixel Geleide Lichten voor Decoratie
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.2W |
| Bescherming: | IP67 |
0.15W LEIDENE van het machtspixel Verlichtings Witte Kleur met binnen het Silicone van pvc Shell
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
Hoogwaardige Miracle Bean Led Amusement Series Led Light 12V 2W RGB Led Light Led Pixel Light Led Lamp
| Artikel 1: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Productmodel: | XH-D60S12 |
| LEIDENE Bron: | SMD5050 |

