Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1052 producten.
Het landschap SMD 3535 IP65 1.5W 24V 40mm leidde Pixelmodule
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Bescherming: | IP65 |
RGB Volledige Kleuren LEIDEN 12mm Pixel Licht IP67 gelijkstroom 05V Ce ROHS voor Decoratie
| kleur: | RGB full color |
|---|---|
| hoek: | 120 |
| spanning: | DC12V |
9mm DC5V 0.15w Gele Kleur Geleide Pixel Lichte IP 67 Bescherming voor LEIDENE Tekenverlichting
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
Openlucht Geleid het Pixellicht van Rode Kleurenepstar Spaander voor Geleide Tekenverlichting
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
PC Shell 30000hours 30MM Rgb Geleide Module van 0.45W 12V IP65
| Bescherming: | IP65 |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Macht: | 0.45W |
Van de de Lichten30000hrs Levensduur van het 0.15 Watts buiten Geleid Pixel Enig de Kleurenwit van Ce Rohs
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
IP 67 30mm Dc24v het Puntverlichting Taiwan Epistar van het Rode Kleuren Geleide Pixel
| Het werk Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Bescherming: | IP67 |
30mm Geleid het Pixellicht 6 PCs SMD2835 van PC Shell in Vermaak die Waterdichte IP67 aansteken
| Het werk voltage: | DC24V |
|---|---|
| Macht: | 0.5W |
| Bescherming: | IP67 |
Buiten Enige Kleuren Witte 0,15 Watts 9mm LEIDEN Pixellicht, 30000hrs-Levensduur
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| macht: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
Openlucht van de de Spaanderhoed van Staw Epstar Geleid het Puntlicht van pvc Shell voor Geleide Tekenverlichting
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |

