Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1045 producten.
Miracle Bean Led-amusementlicht 12V 2W RGB Led-licht Led Pixel Light Led-lamp
| Artikel 1: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Productmodel: | XH-D60S12 |
| Led-bron: | SMD5050 |
Vlakke Kerstmis Vierkante RGB Pixel Adresseerbare 12mm DC5V 12V UCS1903 WS2811 SM16703 GS8208
| Macht: | 0,3W |
|---|---|
| Inputvoltage: | 5v |
| Kleurentemperatuur: | RGB |
LED Amment lamp in 12V met boeiende RGB lichtkleur
| Materiaal: | plastic |
|---|---|
| Levensduur: | 50.000 Uren |
| Spanning: | 12V |
Miracle Bean Led-amusementlicht 12V 2W RGB Led-licht Led Pixel Light Led-lamp
| Artikel 1: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Productmodel: | XH-D60S12 |
| Led-bron: | SMD5050 |
RGB Openlucht Waterdichte LEIDEN van de mirakelboon Pixel Licht pvc DC5V DMX512 12mm IP67
| Ingangsspanning (V): | DC5V |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB |
| Productnaam:: | Led-snaar |
Laatste ontwerp Buiten gele Amusement Pixel LED 12V 9MM Decoratieve LED Pixel Light
| Nominaal vermogen: | 0.2W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Productnaam: | geleid pixellicht |
Puntlichten DMX Pixel Led Dot Light 50mm DC24V Smart Led Strip voor winkelcentrum Hotel decoratie
| Sollicitatie: | Buiten |
|---|---|
| Type: | puntlicht |
| Levensduur: | 50,000 uur |
Rgb Vierkante Pixel Led Verlichting Waterdicht Dmx Rgb Meerdere Kleuren 12mm 5V 12V Decoratie Vakantie Landschapslicht
| Artikel 1: | Vierkante LED-pixellicht |
|---|---|
| Controlesysteem: | DMX512 |
| LEIDENE Bron: | SMD5050 |
RGB Hoge de helderheidspixel van P62.5 leidde de het scherm geleide waterdichte flexibele vertoning geleide schreeuw van het netwerk videogordijn
| Product: | geleide vertoningsschreeuw |
|---|---|
| controle: | DMX512 |
| Grootte: | 25mm/PCS |
Volledige kleurenbesturing DC12V IP65 LED-puntlichtmodule LED 12mm high-definition pixel LED convex vierkant buiten
| Inlaatspanning (v): | DC12V |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB |
| Productnaam:: | LED-strenglicht |

