Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1045 producten.
DMX512 openlucht Waterdichte RGB Pixel LEIDEN Puntlicht 80mm DC24V
| Productnaam: | (RGB) xh-K8012P24 - D1b |
|---|---|
| Grootte: | 80*44mm |
| Kleur: | RGB |
mirakelboon 9mm het Geleide Dot Light Led Signage Letter Licht van IP67 12V Pixel
| Productnaam: | Groen, blauw, geel, wit, rood |
|---|---|
| grootte: | 9mm Pixellicht |
| Vorm: | Kogel |
RGB 63mm Amusement LED Lamp DC12V Buiten kerstverlichting
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| Kleur: | Kleuren |
| Controlemodus: | Afstandsbediening |
IP67 Waterdicht Amusement LED Lamp Permanent Buiten Kerstlicht
| Toepassing: | Vermaak |
|---|---|
| Lampkleur: | Wit |
| Levensduur van de lamp: | 20000 uren |
RGB DMX-Pixel LEIDENE Band Openlucht Waterdicht voor de Bouw van de Decoratie van Verlichtingskerstmis
| Controle: | DMX512 |
|---|---|
| Lichtbron: | 3in1 SMD3535*3 |
| Macht: | 1.5W per licht |
Diameter 30mm van Kerstmislichten van SMD5050 RGB Pixel Geleide Waterdichte Geleide Licht
| Macht: | 0.75W |
|---|---|
| Lichtintensiteit: | 15000mcd |
| Volt: | 12V |
Waterdichte 0.25W 20mm Rood Pixel Geleid Verlichting 12 Volt LEIDEN Licht
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.25w |
| Lighingsbron: | Epistar |
Epistar 30mm 0.75W maakt het Geleide Licht van IP67 Pixel met 2 Jaar Garantie waterdicht
| macht: | 0.75W |
|---|---|
| Maat: | 30 mm |
| IP-Grade: | 67 |
Outdoor Amusement LED Lamp 33mm 5050RGB 1W DC12V Decorative Cabochon Fairground Lights
| Naam van het product: | XH-D33S12 |
|---|---|
| grootte: | 33*H16mm |
| Lampvermogen: | 1W |
Outdoor Amusement LED Lamp 33mm 5050RGB 1W DC12V Decorative Cabochon Fairground Lights
| Naam van het product: | XH-D33S12 |
|---|---|
| Grootte: | 33*H16mm |
| Lampvermogen: | 1W |

