Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1045 producten.
RGB Volledige Kleur 12mm waterdicht mini geleid LEIDEN van het lichtenf8 DC05V Pixel Licht
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Lighingsbron: | Epistar |
| kleur: | RGB full color |
12V amusement LED lamp met RGB lichte kleur en langere levensduur
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Naam van het product: | LED-vermaaklamp |
| Materiaal: | Plastic |
12V amusement LED lamp met RGB lichte kleur en langere levensduur
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Naam van het product: | LED-vermaaklamp |
| Materiaal: | Plastic |
Leidde het bevorderingsdc05v Waterdichte Blauwe Punt Lichte 9mm Pixel Geleide IP67 OEM ODM
| LED Chip: | f5 |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| spanning: | DC05V |
Waterdichte het Pixel LEIDENE van SMD2025 12V IP67 Lichte 0.15W 9mm
| Grootte: | 9mm |
|---|---|
| Kleur: | Rood/groen/blauw/geel/wit/warm wit |
| Punt: | LEIDEN Pixel Licht Koord |
Smart 12mm SMD5050 RGBW Pixel LED String Light IP67 Outdoor decoratie met veranderbare kleur PC lamp lichaam
| Productmodel: | XH-MD1201P05 ((RGBW)) |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Kracht: | 0.4W |
DC5V vierkante LEIDEN Pixel 12mm Digitale het Pixel LEIDENE van WS2811 Module voor Openluchttekenlicht
| Macht: | 0,3W |
|---|---|
| Inputvoltage: | 5v |
| Kleurentemperatuur: | RGB |
20mm gelijkstroom 12V 1SMD van het 5050 RGB LEIDENE leiden Pixelpixel voor Winkelcomplex
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Model 9823 RGB LEIDENE van IC Pixel LEIDEN Kettingslicht met RODE Draad + wit - Blauw
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
20mm gelijkstroom 12V 1SMD 5050 Pixel Geleide Module voor de Verlichting van de Winkelcomplex LEIDENE Rand
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |

