Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1030 producten.
40 mm Rgb Rgbw Dc12v Dot Pixel Outdoor Led Point Dmx Pixel Led Dot Light Voor Gevelgebouw
| Facultatieve Toebehoren: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
12 mm SMD5050 RGB Pixel LED String Light voor buitenversiering IP67
| Productmodel: | XH-MD1201P05 ((RGBW)) |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Kracht: | 0.4W |
Buiten Permanente Lichten SPI Rood Geel Wit Punt Pixel Led Lichten 30mm 6 Leds Met Groothandelsprijs
| stempelgat: | 30 mm |
|---|---|
| Functie: | Decoratief |
| garantie: | 2 jaar |
LEIDENE adverterende Raad die van de LEIDENE RGB het Pixelleiden gebruiken Pixel Lichte 30mm Waterdichte IP67 UVbescherming
| Materiaal: | Duitse Bayer-PC |
|---|---|
| Bescherming: | waterdichte IP67 |
| Certificaten: | CE-ROHS |
IP67 RGB RGBW Pixel Led Punt Licht IP67 12V RGB PC Shell Lijmmateriaal
| Toepassing: | Landschaps- en verlichtingstechniek |
|---|---|
| Kracht: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
RGB programmeerbare 30mm amusement LED lamp 12V 24V Pixel LED puntlichten
| Naam van het product: | XH-D30 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| productdiameter: | 30 mm |
Programmable RGB Amusement LED Lamp 60mm DMX Control RGBW LED puntlichten
| Naam: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening/aanraakbediening |
| Levensduur: | 30.000 Uren |
Buiten waterdicht amusement LED lamp 6/8/10 koppen Zonne vuurvlieg Tuinpad lichten
| Toepassing: | Huisversiering |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Inlaatspanning: | DC 12V |
Aanpasbare amusement LED-lamp Vooraf programmeerbare RGB-multicolor
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| Materiaal: | Plastic |
Witte Kleuren LEIDEN van het Mirakelboon 9mm 0.1W Pixel Licht
| Geschatte macht: | 0.1W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC12V |
| Kleur: | Wit |

