Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1048 producten.
Constante Voltage20w LEIDENE Voeding
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Openlucht RGB LEIDEN Pixel IP67 voor Programmeerbare Tekens/Kanaalbrief
| Materiaal: | Duitse Bayer-PC |
|---|---|
| Bescherming: | waterdichte IP67 |
| Certificaten: | CE-ROHS |
DC5V van het LEIDENE Brief Pixel de Lichte, Programmeerbare 8mm Staw HatLED Kanaal
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
24v 12v leidde voeding waterdichte geleide bestuurder 100w 150w 200w 240w 250w 300w 350w 400w
| Outputmacht: | 300W |
|---|---|
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250A |
| Outputvoltage: | 12V/24V |
Geleid Neon Waterdicht Flexibel Geleid Neonlicht 5m Broodje Waterdicht Kit Flexible Led Light Strip
| Verpakking: | 5 meters/Broodje |
|---|---|
| Inputvoltage (V):: | 12V/24V/110V/220V/230V |
| Itemtype: | Neonlichten |
IP67 250mV Constant Voltage Led Driver 100-600w kiest Output 24v 12v uit
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Outputmacht: | 300W, 400W, 500W, 600W |
| Outputvoltage: | 12V/24V |
Dot Programmable String Permanent Pixel-Licht 40mm DC24V 2W Rgbw Smd3535 6 Lampen IP67
| Itemtype: | Puntlichten |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
0.3W van RGB LEIDENE van DMX512 Smd5050 DC5V 20mm Waterdichte Boon IP67 Punt de Lichte Mirakel
| Productnaam: | G2001P05V1.2 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Grootte: | 19.83*12.5mm |
Waterdichte het Punt LEIDENE van de mirakelboon IP67 Lichte RGB 0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm
| Productnaam: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Lichtbron: | SMD3535 |
| Kleur: | RGBW |
De hoge Helderheid leidde Geleide Flexibele Strook 12V SMD 2835 van het Neon de Flexibele Neon Teken voor Openluchtembleem
| Inputvoltage (V): | DC12V |
|---|---|
| Lampmacht: | 10W/M |
| CRI (Ra>): | 80 |

