Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1048 producten.
30 LEIDENE van het watts Constante Voltage Voeding 12VDC/gelijkstroom 24V voor LEIDENE Pixellichten
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
300W constant de Voedinghoog rendement van de Huidige Transformatoromschakeling voor Geleid Licht
| kleur: | Dark Grey |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Shell materiaal: | aluminiumlegering |
Smd3535 6 Lampen HOOFDdot pixel light 50mm de Volledige Kleur Rgbw Waterdichte IP67 van DC24V 2W
| Itemtype: | Puntlichten |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
Fabrieksprijs 12mm RGB 24V perfect smart home lamp met LED flexibele lampstrook
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
LED Schakelende Voeding 12V 24V 200W Waterdicht IP67 Aluminiumlegering Behuizing
| Kleur: | Donkergrijs |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Schaalmateriaal: | Aluminiumlegering |
Volledige Kleurenip67 5050 Waterdichte DC12V 20mm LEIDEN Pixellicht met DMX IC
| LED: | 5050SMD |
|---|---|
| kleur: | RGB full color |
| chip: | Epistar |
Single Color Led Pixel Lights 0.2W DC12V IP67 9mm Waterdicht Outdoor Advertising Pixel Light
| Naam van het product: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Grootte: | 9mm |
| Spanning: | DC12V |
RGB Led Pixel Lights 0.3W DC5V IP67 12mm Buitenwaterdicht Advertentie Pixel Light
| Naam van het product: | Xh-HD1201P05 |
|---|---|
| Grootte: | 12mm |
| Spanning: | DC5V |
TTL6898RGB Led Pixel Lights 0.3W DC5V 12V IP67 12mm Waterdicht Reclame Pixel Light
| Naam van het product: | Xh-HD1201S05 |
|---|---|
| Grootte: | 12mm |
| Spanning: | DC5V/12V |
Buitenversiering IP67 RGB LED Pixel 1.5W DC24V 40MM Point Pixel Lichtbron
| Naam van het product: | H4006P24 |
|---|---|
| grootte: | 40*17.7 MM |
| Lampvermogen: | 1.5W |

