Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1055 producten.
Waterdicht IP67 RGB Led Pixel Screen Mesh Media Screen Led Video Wall Voor gebouw gevelverlichting
| Pixel Pitch: | P33.3 |
|---|---|
| Toepassing: | Voorgevelverlichting, plafond |
| LED-type: | SMD5050 |
RGB LEIDENE Decoratieve Lichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
120 Modules van het Stralingshoekip67 0.3w RGB Geleide Pixel
| Geschatte macht: | 0.13W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC5V |
| IC-Model: | IC16716 |
12 mm diameter DMX512 full colour waterdicht led-pixellicht DC5V led-licht
| Product Name: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Viewing Ang: | 120° |
| Size: | 12mm |
Openlucht Waterdichte van het de Bolprofiel van IP67 24V RGB LEIDEN lamp 50mm Pixelpunt Lichte Sourse
| Productnaam: | Xh-H5006 |
|---|---|
| Grootte: | 50mm |
| Het uitzenden van kleur: | RGB |
Waterdichte LEIDENE Decoratieve Lichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
1 het Pixellamp van het meteraluminium Profiel Geleid Openlucht het Projectontwerp van de de Bouwverlichting
| macht: | 1.5W |
|---|---|
| formaat: | 50*24.2mm |
| IP-Grade: | 67 |
maakt de Constante het Voltage LEIDENE van 12V 24V Voeding 200W IP67-Aluminiumlegering Shell waterdicht
| kleur: | Dark Grey |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Shell materiaal: | aluminiumlegering |
IP67 Permanente vakantie decoratie lichthuis DC15V 1W 40mm Buiten waterdicht LED puntlamp RGB
| Productnaam: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Lampvermogen: | 1W |
Buiten waterdicht decoratielamp DC12V 0.75W 30mm IP67 Permanente vakantie LED puntlamp RGB
| Productnaam: | H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Grootte: | 30*17mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |

