Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1048 producten.
Goede prijs IP67 Waterdicht LED Pixel Light DC12V 0.2 W met 160° kijkhoek en 30 000 uur levensduur
| Naam van het product: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Grootte: | 9 mm |
| Spanning: | DC12V |
Goede prijs IP67 Waterdicht LED Pixel Light DC12V 0.2W met 30000 uur Levensduur Buitenversiering Veranderbaar
| Naam van het product: | Xh-HD0901MR12 |
|---|---|
| Grootte: | 9 mm |
| Spanning: | DC12V |
Goede kwaliteit 9mm SMD2025 Eénkleurig Digitaal LED Pixel Licht kerstversieringen IP67 waterdicht Blootgesteld licht
| Naam van het product: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Grootte: | 9 mm |
| Spanning: | DC12V |
Indoor Outdoor DMX-pixel IP67 aanspreekbaar Full Color LED Point Light Source Display Mesh Screen
| Pixel Pitch: | P33.3 |
|---|---|
| Toepassing: | Voorgevelverlichting, plafond |
| LED-type: | SMD5050 |
DC12V SMD3535 22mm het RGB Geleide de Kleur van het Bal Lichte 3D Pixel IP67 Veranderen
| Lampmacht: | 0,75 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC12V |
| Het werk temperatuur (℃): | -40 - 60 |
Led Pixel Light 0.2W DC12V IP67 Enkele kleur 9mm Outdoor Waterdichte Reclame Kanaalletters
| Naam van het product: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Grootte: | 9 mm |
| Spanning: | DC12V |
De enige Kleur leidde Pixel Lichte 0.12W gelijkstroom IP67 F5 Openlucht Waterdichte DC12V 9mm Licht leidde
| Model: | Xh-HD0901MR12 - 9mm |
|---|---|
| Kracht: | 0.12W |
| Kleuren uitzenden: | Rood |
Rgb LEIDEN van 5W 378lm IP67 100mm Punt Lichte SMD 5050 Openluchtverlichting
| Levensduur: | 30000H |
|---|---|
| Volts: | DC24V |
| Kracht: | 5W |
RGB Volledige Kleur Geleide Waterdichte de Decoratie Digitale PC van het Pixelkoord
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
12mm van de Vierkante LEIDENE RGB Module IC WS2811 Pixel de Lichte Volledige Kleur voor Reclame
| Macht: | 0,3W |
|---|---|
| Voltage: | 5V 12V |
| Kleurentemperatuur: | enige kleur/RGB |

