Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1048 producten.
DC12V 9mm Factory Direct Sale Led pixel licht IP67 Waterdicht Voor Led Reclamebord Kerstboomverlichting
| Naam van het product: | Xh-HD0901MR12 |
|---|---|
| Grootte: | 9 mm |
| Spanning: | DC12V |
Eenkleurig LED-pixellicht DC12V 9MM 0.2W Advertentiebordlamp LED-fabrikant
| Productnaam: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Grootte: | 9 mm |
| Spanning: | DC12V |
LEIDENE Kanaalbrief/RGB LEIDENE Pixel Waterdichte HOOFDbestuurder 60 W
| Verpakking Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Openlucht Waterdichte IP67 RGB LEIDEN van de mirakelboon DC24V Puntlicht voor de Bouw van Verlichtingsproject
| Macht: | 1.5w |
|---|---|
| Grootte: | 50mm |
| IP Rang: | 67 |
30mm leidden Lichten China 12v 3 het Lichte Licht van het het Koordpixel van de Tekenmodule Rgb Geleide Licht Geleide
| LEIDENE lichtbron: | Epistar SMD3535 |
|---|---|
| Macht: | 0.8W |
| IC-Spaander: | UCS1903/DMX512 |
Van het LEIDENE van de mirakelboon 0.2w 16lm Licht 9mm 12v IP67 Puntpixel
| Lichtstromen (lm): | lm 16 |
|---|---|
| Macht: | 0.2W |
| Grootte: | Besnoeiing 9mm |
LEIDENE van de mirakelboon Waterdichte 0.2W 23LM SMD Pixelmodule 9mm 12v SMD2025
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Het uitzenden van Kleur: | Enige Kleur |
| Machtsdissipatie: | 0.2W |
1800-6500k maak IP67-van het LEIDENE Boon 1W Smd3535 DC24V 30mm Punt de Lichte Mirakel waterdicht
| Productnaam: | K3006M24 |
|---|---|
| Kleur: | 1800-6500k |
| Macht: | 1w |
Led Pixel Lights 0.2W DC12V IP67 Eénkleurig 9mm Buitenwaterdicht Advertentiekanal Letters
| Naam van het product: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Grootte: | 9mm |
| Spanning: | DC12V |
Outdoor Advertising Channel Letters 0.2W Led Pixel Lights met IP67 waterdichte rating
| Naam van het product: | Xh-HD0901MG12 |
|---|---|
| Grootte: | 9 mm |
| Spanning: | DC12V |

