Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1055 producten.
LED Amusemen Lamp Park Light 60mm 5050RGB 2W DC12V Decoratieve lampen
| Productnaam: | XH-D60S12 |
|---|---|
| Grootte: | 60*H28 mm |
| Lampvermogen: | 2W |
Buiten 400W 12V LED Driver LED Voeding Hoge Kwaliteit IP67 Waterdicht voor Decoratieve Verlichting
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Life: | 30000h |
| Certifications: | CE, RoHS |
Hoge helderheid 30mm waterdicht RGB volkleurig buiten IP67 DC12V SMD3535 LED Bron Pixel Point Light
| Gebruik: | Verlichting voor het buitengebouw |
|---|---|
| Lichte kleur: | RGB |
| Sollicitatie: | Buitenverlichting |
Holiday LED Pixel Point Light DC12V SMD3535 RGBW Chasing Light Round 30mm Smart Christmas Permanent Residential Light
| Werkspanning: | DC12V |
|---|---|
| Kijkhoek: | 120 |
| LED-chip: | SMD3535 |
SMD2835 Experience 0.6W Outdoor Waterproof Single Color Ip67 30mm DC12V Round LED Pixel Point Light
| Beschermingscijfer: | IP67 |
|---|---|
| LED -chip: | SMD2835 |
| Certificaten: | CE FCC ROHS |
Schakelende Voeding Led Driver 12V 24V Regenbestendig 200W 400W 600W 1000W Led Voeding
| Bergingstemperatuur: | -20°C tot +60°C |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V 24V gelijkstroom |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
Stroomvoorziening Led Driver 12V 24V waterdicht 200W 250W 300W 350W 400W Led Power
| Bergingstemperatuur: | -20°C tot +60°C |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V 24V gelijkstroom |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
Outdoor Voeding DC12V DC24V Waterdichte Led Driver voor Lichtmodule
| Opslagtemperatuur: | -40°C tot +60°C |
|---|---|
| Levensduur: | 50.000 uur |
| Outputwatts: | 100W - 600W |
Buiten IP67 LED Driver Flicker Free voor Verlichting 50W 100W 400W 600W Voeding
| Feture: | waterproof rainproof driver |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Items Name: | power supply |
Manufacture 100mm Light Christmas Pixel Light DC24V Outdoor Waterproof Eave Smart String Exterior Led Point Light
| Diameter: | 100 mm |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| LED -chip: | SMD3535 |

