Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1048 producten.
Constante Huidige LEIDENE van gelijkstroom 24V Voeding
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Constante Huidige 12V LEIDENE Voeding
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Constante Voltage Waterdichte LEIDENE Voeding
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Constante Voltage Openlucht Waterdichte LEIDENE Voeding gelijkstroom 12V 200W
| Temp werken: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Materiaal: | Ijzershell |
| kleur: | grijs |
Veiligheid 180 Waterdichte van hoofd w Bestuurder 24 het Hoge rendement van V DC12V
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000pcs per maand |
12V 40 Watts maken LEIDENE Voeding waterdicht
| Materiaal: | Aluminiumlegering Shell |
|---|---|
| Bescherming: | waterdichte IP67 |
| Garantie: | 2 jaar |
120 de watts maken van de LEIDENE de Bescherming Voedingkortsluiting voor LEIDEN Uithangbord waterdicht
| Verpakking Details: | 45*32*20CM/20PCS G.W: 18KGS N.W.: 17KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Hoog rendement Waterdichte LEIDENE Voeding, 24 Waterdichte van HOOFD V 8.3A 200W Bestuurder
| Temp werken: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Materiaal: | Ijzershell |
| kleur: | grijs |
200W geleide Bestuurdersac DC12V 24V Omschakelingsvoeding voor Geleide Strook Licht Tin Box
| Outputmacht: | 200W |
|---|---|
| Outputstroom: | 16.7/8.3A |
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250A |
Van hoofd Constant Voltage Power Supply 12v gelijkstroom 8.5A 100W IP20 Bestuurdersac110 220V Geleide Adapter
| Outputmacht: | 100w |
|---|---|
| Outputstroom: | 4.16A/8.33A |
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250A |

