Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1048 producten.
Van de hoofd kortsluitingbescherming Waterdichte Bestuurder, 12V 2.5A Omschakelingsvoeding
| Verpakking Details: | 475*250*145CM/100PCS G.W: 13KGS N.W.: 12KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Voltageomschakelaar AC AAN Waterdichte LEIDENE van gelijkstroom Voeding 80Watt 6.6A IP67
| Verpakking Details: | 45*24*20cm/20pcs G.W.: 14kgs N.W.: 13kgs |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
100W constante Voltage LEIDENE Voeding over Ladingsbescherming DC12V/24V 2 Jaar Garantie
| Verpakking Details: | 44*33*45CM |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 7-10 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
Waterdichte Constante Voltage LEIDENE Voeding 60W over Ladingsbescherming 2 Jaar Garantie
| Verpakking Details: | 44*33*45CM |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 7-10 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
100W LEIDENE Omschakelingsvoeding niet - Waterdichte Transformator AC90-130V/170-250v
| Uitgangsvermogen: | 100W |
|---|---|
| Ingangsspanning: | 90-130V/170-250A |
| Uitgangsstroom: | 8.3/4.2A |
16.7A/8.3A 12V 24v 200w Constant Voltage Led Power Supply
| Outputmacht: | 200W |
|---|---|
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250A |
| Outputstroom: | 16.7/8.3A |
Gelijkstroom-de Omschakelingsvoeding van de Voeding niet Waterdichte Geleide Bestuurder 350W 400W 12v 24v
| Outputmacht: | 200W |
|---|---|
| Outputstroom: | 33.3A/16.6A |
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250A |
RGB van hoofd Chip Epistar Mesh Screen 307W met IP67-Levensduur 30000 Uren
| Productmodel: | Xh-cxg2001s-P31 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Macht: | 307w |
De hoge van de Helderheidsfabriek Waterdichte IP65 0.72W Smd2835 DC12V RGB Geleide Aanstekende Module van de de Leverings Aantrekkelijke Prijs
| Productnaam: | 6516-5050-RGB |
|---|---|
| Het werk Voltage: | DC12V |
| Macht: | 0.75W |
LEIDENE Puntdmx512 IP67 Waterdichte Lichten 30mm RGB Kleur van SMD3535
| Productnaam: | XH-H3003P12-B1a |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Chip-bron: | SMD3535 |

