Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1048 producten.
25mm Buiten Gebouw Verlichting Project Led Puntlicht met DMX512 Besturing voor Decoratie Feestdagen
| Tipe van de post: | Puntlichtbron |
|---|---|
| Kleuren uitzenden: | RGB Multikleuren |
| Posten: | 30 mm LED-pixellicht |
20mm LED Puntlichtbron Adresbaar Kleur IP67 DC12V Slimme Besturing Puntlicht Outdoor Permanent LED Lichtmodule
| LED: | GELEIDE SMD 5050 |
|---|---|
| stempelgat: | 20 mm |
| Materiaal lampbehuizing: | Plastic |
Nieuwe soorten 100mm IP67 LED-puntverlichting dakkersten Outdoor decoratie 6500K Pixel Light
| Beschermingscijfer: | IP67 |
|---|---|
| Stroom: | 5W |
| Type: | LED |
Energy Saving LED Driver Waterproof Constant Current LED Power Supply for Outdoor Signage and Landscape Lighting
| Uitgangskabel: | enkele uitgangskabel |
|---|---|
| Huidige nauwkeurigheid: | ±3% |
| Overspanningsbeveiliging: | Ja |
Kerst Outdoor Decoration DC12V SMD5050 RGBW Permanent Outdoor String App Pixel Eaves Led Lights
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Permanente Buiten Kerstverlichting RGBW Wifi Led Dakrandverlichting met PC Shell Lijm Ontwerp
| Vermogen: | 1.5W |
|---|---|
| omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
1.5W waterdicht LED-kleurenveranderend buitenste puntlucht voor kerstversiering
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Warme verkoop 20mm kleurrijke slimme 0,4w 12v buitenste lichten kerst decoratieve lichten
| Led Qty: | 1 Leds/pieces |
|---|---|
| Light Color: | rgbw |
| Voltage: | 12V |
0.4w RGBW 12v vernieuwde waterdichte buiten kleurrijke decoratieve dakdaklamp voor entertainment gebouw
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
|---|---|
| Toepassing: | Buiten/binnen |
| Usage: | Eaves Lighting |
Wereldwijde hot selling van hoge kwaliteit kleurrijke dakplaat lichten voor kersthuisversiering
| Ip Rating: | IP67 |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 Uren |
| Kleurtemperatuur: | 3000K-6500K |

