Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1048 producten.
PC Shell Buitengevel lichten IP67 WIFI Control 20*12.5mm DC12V/24V App RGB Permanente lichten voor buiten
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
25mm RGB SMD5050 1.5W DC24V Aluminium Track Outdoor House Light Fixture Ip67 Rgbw LED Rgbic Permanente kerst buitenverlichting
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| materiaal: | PC Schelp + lijm |
EAVES LIGHT IP65 RGB permanente buitenverlichting met plug-in stroomvoorziening voor buitenverlichting binnen
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
decoratief EAVES LIGHT IP65 RGB permanent buitenlicht met plug-in stroomvoorziening voor buiten binnen decoratieve verlichting
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Buitenverlichting met 72 stuks aanpasbare LED-lampen IP67 waterdicht
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Slimme RGB buitenverlichting IP67 waterdicht deurverlichting WIFI Permanente buitenverlichting voor huis
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
Beste prijs Slimme RGB Buitenverlichting IP67 Waterdicht Oefenverlichting WIFI Permanente Buitenverlichting Voor Huis
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
1.5w 12v kleurrijke verbeterde slimme 25mm outdoor kerst decoratieve lichten
| Levensduur: | 30.000 Uren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Kleur die index teruggeven: | 80 |
20 mm Eaves Light 12V aanpasbaar Led Type SMD 5050 Buiten/Binnen IP67 waterdicht
| Lumen: | 12lm |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| LED Qty: | 1Leds/stuk |
Fabrieksprijs 1W IP67 waterdicht buiten groothandelsprijs 20mm dakdak licht 12v aanpasbaar
| Lumen: | 12lm |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| LED Qty: | 1Leds/stuk |

