Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1048 producten.
Openlucht400pixel/m2 SMD5050 Geleid Mesh Video Screen 100w/m2
| Pixelhoogte: | P50 |
|---|---|
| Toepassing: | Voorgevelverlichting, plafond |
| Geleid Type: | smd5050 |
Waterdichte RGB LEIDEN van de mirakelboon SMD3535 Punt Lichte IP67 DC12V 25mm
| Productnaam: | XH-H2503P12-C1a |
|---|---|
| Chip-bron: | SMD3535 |
| Kleur: | RGB |
Waterdichte 2W DC24V RGBW 50mm leidde Puntlicht met IP67-Bescherming
| Productnaam: | Xh-H5010P24 (RGB+W) - B1a |
|---|---|
| Geleide Bron: | SMD3535 |
| Macht: | 2w |
LED-scherm-display volkleurig LED-geketend scherm Flexibel LED-gordijnscherm
| Pixelhoogte: | P33.3 |
|---|---|
| Toepassing: | Voorgevelverlichting, plafond |
| LEIDEN Type: | SMD5050 |
Waterdicht Flexibel LED Mesh Screen IP67 SMD3535 Buiten LED Mesh
| Productmodel: | XH-H2503-8 |
|---|---|
| volt: | DC12V |
| Kleur: | RGB |
Waterdicht 150W Constant Spanning LED stroomvoorziening Voor CCTV, 24V LED Driver
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -30°C-+50°C |
| Beschermingsklasse: | IP67 |
IP65 waterdichte LED-driver 400W voor kanalenbriefverlichting 30000 uur
| Verpakking Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
SMPS AC to DC Converter 110V/220V Indoor Power Supply LED Driver 12V 24V for LED Lighting
| uitgangsvermogen: | 200W |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 16.7/8.3a |
| Invoerspanning: | 90-130V/170-250A |
12 V verlichtingstransformator Schakeling van stroomvoorziening LED-strookverlichting Driver Energiezuinige transformator
| Uitgangsvermogen: | 400W |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 16,6A/33,3A |
| Invoerspanning: | 170-250A |
Constante het Voltage LEIDENE van de kortsluitingbescherming Voedingdc12v 20W Openluchtlichten
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000pcs per maand |

