Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1048 producten.
53mm 2W DC12V RGB LED Amusement Light Fairground Cabochon Lights Funfair Lighting
| Naam van het product: | XH-D53S12 |
|---|---|
| grootte: | 53*H28 mm |
| Lampvermogen: | 2W |
Waterdicht, flexibel LED-maascherm voor gebouwdecoratie met IP67-bescherming
| Productmodel: | XH-H3003P12 ((RGB) -P100 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Zienhoek: | 160° |
Full Color Grille Mesh Screen Transparent LED SMD3535 IP67 RGB P83 LED Mesh Video Screen
| Productmodel: | XH-H3003P12 ((RGB) -P183 |
|---|---|
| Kleur: | rgb |
| Zienhoek: | 160° |
Transparante LED-grill mesh-scherm 160° volkleurig flexibel waterdicht RGB 50mm DMX512 besturingssysteem
| Productmodel: | XH-H3003P12 ((RGB) -P183 |
|---|---|
| Kleur: | rgb |
| Zienhoek: | 160° |
DC12V openlucht Waterdichte LEIDEN Puntlicht, 1W-LEIDEN Licht met IP67
| Productnaam: | XH-H3004P12-B1a |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Chip-bron: | SMD3535 |
Buiten waterdicht 48W DC12V LED Mesh Screen SMD3535 DMX512 Met IP67
| Productmodel: | (RGB) XH-CXG3003P12 - P125 |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | SMD3535 |
| Macht: | 48W |
Miracle Bean P100 RGB 30mm LED Mesh Screen Buiten Voor Gebouwen
| Productmodel: | XH-CXG3P100 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Zienhoek: | 160° |
Miracle Bean P100 RGB 30mm LED Mesh Screen Buiten Voor Gebouwen
| Productmodel: | XH-CXG3P100 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Zienhoek: | 160° |
RGB Flexibele van hoofd Ce ROHS DC12V 75W Mesh Curtain Miracle Bean IP67
| productnaam: | (RGB) XH-CXG3003P12 - P100 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | P100, pas aan |
| Kleur: | RGB |
0.3W RGB Puntlichtbron voor Kerstversiering 50mm LED Pixel Modules
| Beschermingsgraad: | IP67 |
|---|---|
| Vermogen: | 0.3W |
| Type: | LED |

