Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
0.15W LEIDENE van het machtspixel Verlichtings Witte Kleur met binnen het Silicone van pvc Shell
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
RGB 25mm LED puntlicht volkleurig DC12V 0.75W Miracle Bean met IP67 bescherming
| Werkspanning: | DC12V |
|---|---|
| Kracht: | 0.75W |
| Bescherming: | IP67 |
LED Amment Light Energiezuinige verlichtingsoplossing voor entertainment
| Productnaam: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Kleur: | Kleuren |
Plastic Amusement Ride lichten Multicolor LED Cabochon lichten
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Naam van het product: | LED-vermaaklamp |
| Lichtbron: | LED's |
12V LED-vermaaklicht met vooraf programmeerbare RGB-verlichting
| Lichte kleur: | RGB |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Kleur: | Kleuren |
LED-vermaaklicht creëert een visueel spektakel met RGB-verlichting
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic |
| Lichte kleur: | RGB |
LED Amment Light Energiezuinige verlichtingsoplossing voor entertainment
| Naam van het product: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Kleur: | Kleuren |
Plastic Amusement Ride LED Cabochon lichten met 12V Spanning en kleurrijk ontwerp
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Productnaam: | LED-vermaaklamp |
| Lichtbron: | LED's |
12v 50mm Cabochon Led Light Fairground Decoratie RGB Pixel LED Amusement Rides In LED Point Lights
| Artikel 1: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Productmodel: | XH-D50S12 |
| LEIDENE Bron: | SMD5050 |
50 mm hoogwaardig 24V RGBW dmx512 kerstdecoratief pixellicht
| Tipe van de post: | Puntlichten |
|---|---|
| RGB Controle: | RGB DMX512 |
| Levensduur: | 30.000 Uren |

