Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
Constante het Voltage LEIDENE van DC24V 2.5A Voeding voor LEIDENE Kanaalbrief/RGB LEIDEN Pixel
| Verpakking Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
30 LEIDENE van het watts Constante Voltage Voeding 12VDC/gelijkstroom 24V voor LEIDENE Pixellichten
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Grote LEIDENE Kanaalbrief 20mm Pixel Lichte SMD 5050 IP67 voor Openlucht
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.3W |
| Bescherming: | IP67 |
Smd3535 6 Lampen HOOFDdot pixel light 50mm de Volledige Kleur Rgbw Waterdichte IP67 van DC24V 2W
| Itemtype: | Puntlichten |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
1.8W Dia 30mm RGB Volledige Kleuren LEIDENE Decoratieve Koordlichten voor Huisce ROHS
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
LEIDENE Decoratieve Koordlichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
LEIDENE Kanaalbrief/RGB LEIDENE Pixel Waterdichte HOOFDbestuurder 60 W
| Verpakking Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Van het LEIDENE van de mirakelboon 0.2w 16lm Licht 9mm 12v IP67 Puntpixel
| Lichtstromen (lm): | lm 16 |
|---|---|
| Macht: | 0.2W |
| Grootte: | Besnoeiing 9mm |
RGB DMX-Pixel LEIDENE Band Openlucht Waterdicht voor de Bouw van de Decoratie van Verlichtingskerstmis
| Controle: | DMX512 |
|---|---|
| Lichtbron: | 3in1 SMD3535*3 |
| Macht: | 1.5W per licht |
Dot Programmable String Permanent Pixel-Licht 40mm DC24V 2W Rgbw Smd3535 6 Lampen IP67
| Itemtype: | Puntlichten |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |

