Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
Leidde het bevorderingsdc05v Waterdichte Blauwe Punt Lichte 9mm Pixel Geleide IP67 OEM ODM
| LED Chip: | f5 |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| spanning: | DC05V |
12 mm waterdichte LED-pixelverlichting voor buiten in volledige kleur 0,3 W DC5V IP67
| Productnaam: | Xh-HD1201S05 |
|---|---|
| Grootte: | 12*37mm |
| Macht: | 0.3W |
Geleid Pixel 9mm de waterdichte witte enige kleur van 5V IP67 in uithangbord
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Bescherming: | IP67 |
| kleur: | witte |
SMD3535 punt Lichtbron 1,5 Hoek van de Wattsdmx512 RGB gelijkstroom 24v Hoge Helderheid 160°
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
De hoge Duurzame Gloeilampen SMD3535 0.3w DMX512 RGB gelijkstroom 5V van de Helderheids Binnenvlek
| Optioneel accessoire: | Doorzichtig masker, mesh masker, zonnescherm |
|---|---|
| Kracht: | 0.3W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
12 mm LED Kerstfeest Single Color LED Pixel Point Light
| Productmodel: | XH-MD1201MG12 |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Kracht: | 0.3W |
Mirakel Bean Pixel Led Module 12mm DC12V 0.12W Waterdicht voor Kerstbomen
| Toepassing: | Kerstbomen, de brief van het reclamekanaal |
|---|---|
| Macht: | 0.12W |
| Bescherming: | IP67 |
Buiten Permanente verlichting RGB RGBW IP67 Waterdicht LED Pixel Point Lichtbron
| Applicatie: | Landschaps- en verlichtingstechniek |
|---|---|
| Stroom: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |

