Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
12mm van het Pixel Programmeerbare Rgb Geleide Kerstmis van de Mirakelboon 1903 de 12mm Rgb van het de Lichtenws2811 1903 Geleide Pixel Lichte Rgb Geleide Modules
| Geschatte Macht: | 0.3W |
|---|---|
| Voltage: | DC5V/12V |
| Productnaam: | 5V 12mm RGB geleid pixellicht |
LED SMD lichtstreng 12V 9mm waterdicht groen pixellicht led reclamelamp
| Nominaal vermogen: | 0.2W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Productnaam: | geleid pixellicht |
Waterdichte IP67 RGBW LED-puntlicht met aluminium profiel en PC-lamplichaam voor heldere buitendecoratie
| Productnaam: | geleid puntlicht |
|---|---|
| Modelnummer: | XH-H2503P12(RGBW) |
| Item: | 25 mm led-pixel licht |
Multi-Color 5050smd LED Amment Light met lange levensduur voor spannende verlichting
| Toepassing: | vermaak |
|---|---|
| Kleur: | Kleuren |
| Lichtbron: | LED's |
50mm Transparent Permanent LED High Brightness RGB Veranderbaar IP67 Waterdicht Buitenversiering
| Productnaam: | geleid puntlicht |
|---|---|
| Modelnummer: | XH-K5006P24 ((RGB) |
| Item: | 50 mm LED-pixellicht |
Rgb Vierkante Pixel Led Verlichting Waterdicht Dmx Rgb Meerdere Kleuren 12mm 5V 12V Decoratie Vakantie Landschapslicht
| Artikel 1: | Vierkante LED-pixellicht |
|---|---|
| Controlesysteem: | DMX512 |
| LEIDENE Bron: | SMD5050 |
Decoratieve SMD 30mm Waterdichte IP67-LEIDEN Puntlicht
| Naam: | LEIDEN Puntlicht |
|---|---|
| MAAK waterdicht: | IP67 |
| Functie: | Decoratief |
IP67 12v Permanent Kerstfeest Outdoor Point Lighting 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source
| Productnaam: | geleid puntlicht |
|---|---|
| Modelnummer: | Xh-H3003P12 |
| Item: | 30 mm LED-pixellicht |
DMX512 de openlucht LEIDENE Lineaire Lichte Verspreider van DC24V PMMA voor de Bouw van Voorgevel
| Grootte: | L1000*W28*H26mm |
|---|---|
| Macht: | 12W |
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
80mm 30mm 12V 5603 DMX512 Warm wit Melkwit RGB Waterdicht buiten 12 pixel aanspreekbaar led puntlicht
| Productnaam: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Kracht: | 3W |
| CRI: | Ra>80 |

