Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
50mm DC24V 2W van de LEIDENE de Lampenip67 van Hoofd rgbw Smd3535 6 Pixel Licht Volledig Kleur Dot Programmable
| Itemtype: | Puntlichten |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
30 mm hoog helder LED-pixellicht met 0,5 W vermogen en 160 graden straalhoek voor buitenlandschappen
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
5050 RGB LEIDEN van IP67 30mm DC12v Puntlicht voor Vermaakritten
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.75W |
| Beschermingsgraad: | IP67 |
OEM ODM Multikleur 40mm RGB LEIDEN Punt Licht IP67 Geleid Licht
| Ingangsspanning: | DC15V |
|---|---|
| macht: | 1W |
| Lighingsbron: | Epistar |
10cm leidde Punt Lichte IP67 DMX RGB 5050 die Licht van het Landschaps het Licht Geleide Pixel verfraaien bouwen
| Macht: | 5w |
|---|---|
| Geleid Type: | 3in1 SMD3535*21 |
| LEIDENE lichtbron: | Epistar |
30mm IP67 Waterdichte RGB LED Pixel Licht met DMX512 Controle voor Buitenverlichting van Gebouwen
| Modelnummer: | XH-G3003P12 ((RGB) |
|---|---|
| Led-lichtbron: | SMD3535 |
| Controlesysteem: | DMX512 |
Smart WiFi Outdoor RGBW LED Pixel Light IP67 Waterdicht met 30.000 uur levensduur voor kerstvakantie Decor
| Model: | led-puntlicht |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Opslagtemperatuur: | -20 ℃- 60 ℃ |
Permanent Buiten Led Lampen Aluminium Profiel IP67 Smart Wifi Controller Huis Exterio Kerstfeest Rgb Led Pixel Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
OEM RGB aanspreekbaar licht UCS2904 Kanaalprofiel 24V 50MM IP67 Kerstfeest Feestdag Buiten LED Pixel Point Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Permanent kerstlicht 24V SMD3535 Waterdicht IP67 Rgbw Party Lights Led Pixel Point Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |

