Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
Waterdichte IP67 SMD3535 0.75W 30mm het Pixelleiden van DMX512 DC12V voor Project
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.75W |
| Stralingshoek: | 120 |
Gele LEIDENE van IP67 1chip SMD 5050 Punt Lichte 20mm LEIDENE Backlight voor Vermaak
| Waterdicht: | IP67 |
|---|---|
| LED Chip: | SMD 5050 |
| model: | G2001MY12 |
Van hoge Lumen LEIDENE de Modulesip65 Water Tekenbacklight Bestand voor LEIDENE Tekendoos
| Workiing Votlage: | DC12V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.72W |
| Bescherming Clas: | IP67 |
0.48W super Heldere Vierkante LEIDENE Tekenmodules voor LEIDENE Randverlichting
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
PC Shell UV beschermt RGB Pixelkoorden XH6897 IC voor Landschapsverlichting
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Bescherming: | IP67 |
Het geleide licht van PC Shell 1.5W 24V 40mm IP65 van de mirakelboon pixel
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Matrial: | PC Shell |
Het waterdichte Licht van het het Pixelpunt van RGBW 50MM 2W 24V SMD 3535
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Macht: | 2W |
| Het werk Voltage: | DC24V |
SMD 3535 100LM/W 1.5W 24V IP65 50mm Rgb Geleide Module
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Garantie: | 3 jaar |
IP67 waterdichte 1.2W 24V 40mm rgb geleide module
| Het werk Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Macht: | 1.2W |
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |

