Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
Outdoor RGB LED Pixel Lichten Waterdicht IP67 Led Aluminium Track Verlichting 40mm DC24V voor Huis Permanente Kerstvakantie Verlichting
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Mirakelboon 30mm LEIDEN van SMD5050 DC12V IP67 Punt Licht reclame Geleid Licht
| merk: | Mirakelboon |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB |
| Inputvolt: | 12V |
Holiday LED Pixel Point Light DC12V SMD3535 RGBW Chasing Light Round 30mm Smart Christmas Permanent Residential Light
| Werkspanning: | DC12V |
|---|---|
| Kijkhoek: | 120 |
| LED-chip: | SMD3535 |
SMD2835 Experience 0.6W Outdoor Waterproof Single Color Ip67 30mm DC12V Round LED Pixel Point Light
| Beschermingscijfer: | IP67 |
|---|---|
| LED -chip: | SMD2835 |
| Certificaten: | CE FCC ROHS |
IP67 12mm RGB Volledige Kleur van 5V leidde Modules Openlucht Reclameverlichting voor Tekens
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB full color |
50mm IP67 Waterdicht RGBW LED Pixel Licht met DMX512 Controle voor Buiten Gebouw Gevel Decoratie
| Sollicitatie: | Gevel van het gebouw |
|---|---|
| Materiaal lampbehuizing: | PC |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
20mm 12V 0.3W Geleid Punt Lichte SMD5050 voor Openluchtverlichtingsproject
| Itemtype: | Puntlichten |
|---|---|
| Kleur: | Rood, groen, blauw, geel, wit |
| SMD: | 5050 |
RGB Volledig Kleurensmd5050 DC12V 3 LEIDEN Puntlicht met DMX-Controlemechanisme
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.75W |
| Lighingsbron: | Epistar |
De Waterdichte IP67 van het Openluchted het Punt Lichte LEIDENE van LDMX Lichten Tekenpixel
| IP: | 67 |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| Schelp: | Bayer van Duitsland |
Epistar 30mm 0.75W maakt het Geleide Licht van IP67 Pixel met 2 Jaar Garantie waterdicht
| macht: | 0.75W |
|---|---|
| Maat: | 30 mm |
| IP-Grade: | 67 |

