Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
het Mirakelboon 50MM van 3W 24V IP67 rgb geleide Waterdichte module
| Macht: | 3W |
|---|---|
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
| Het werk Voltage: | DC24V |
33mm 16 pixel Carnaval LED-licht Cabochon Led 12v Rgb Led Amusement Light Pixel Light
| Artikel 1: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Productmodel: | XH-D53S12 |
| LEIDENE Bron: | SMD5050 |
Van de de Lichten30000hrs Levensduur van het 0.15 Watts buiten Geleid Pixel Enig de Kleurenwit van Ce Rohs
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
20mm Witte Kleur SMD 5050 Waterdichte Pixel Geleide Lichten voor Decoratie
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.2W |
| Bescherming: | IP67 |
Buiten Enige Kleuren Witte 0,15 Watts 9mm LEIDEN Pixellicht, 30000hrs-Levensduur
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| macht: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
Openlucht van de de Spaanderhoed van Staw Epstar Geleid het Puntlicht van pvc Shell voor Geleide Tekenverlichting
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
20mm 12v LED-monochroom waterdicht pixelpunt lichtbron billboard woord pixel licht
| Matrial: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Led: | Smd 5050 Led |
| Installation: | Surface Mounted |
Voortzetting van de het Pretpark Lichte Onderbreking van DMX512 de SMD5050 Geleide
| Kleur: | de enige volledige kleur van kleuren/RGB |
|---|---|
| Macht: | 0.8W |
| IP classificatie: | IP67 |
Vooraf programmeerbare Rgb LED-veranderlamp eindeloze verlichtingsmogelijkheden
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Toepassing: | vermaak |
| Levensduur: | 50.000 Uren |
Miracle Bean 45 mm amusementslicht 12V Led Bubble 1W Full Color Led Pixel Light
| Artikel 1: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Productmodel: | XH-D45S12 |
| LEIDENE Bron: | SMD5050 |

