Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
120 Modules van het Stralingshoekip67 0.3w RGB Geleide Pixel
| Geschatte macht: | 0.13W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC5V |
| IC-Model: | IC16716 |
12 mm diameter DMX512 full colour waterdicht led-pixellicht DC5V led-licht
| Product Name: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Viewing Ang: | 120° |
| Size: | 12mm |
DMX512 digitale IP67 Waterdichte LEIDENE Decoratieve Lichten voor , Pretpark
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
Waterdichte LEIDENE Decoratieve Lichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
Digitale Rgb Geleide Pixellichten SMD5050 SMD3535 40mm 50mm Openlucht Geleid Puntlicht voor de Bouw
| IP Rang: | IP68 |
|---|---|
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | PC Shell+Glue |
Adresseerbare RGB Vierkante LEIDENE van WS2811 Pixel Slimme 12mm Waterdichte LEIDEN Pixellicht
| Macht: | 0,3W |
|---|---|
| Inputvoltage: | 5v |
| Kleurentemperatuur: | RGB |
12mm DC5V RGBW DMX512 Square LED Pixel Light met IP67 bescherming
| Productmodel: | XH-MD1201P05 ((RGBW)) |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Kracht: | 0.4W |
IP67 12mm 5050 SMD LED DC5V RGB UCS1903 Vierkante LED Pixel Light
| Productmodel: | MD1201P05 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| vermogen: | 0.3W |
12mm DC5V RGBW DMX512 Square LED Pixel Light met IP67 bescherming
| Productmodel: | XH-MD1201P05 ((RGBW)) |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Kracht: | 0.4W |
IP67 12mm 5050 SMD LED DC5V RGB UCS1903 Vierkante LED Pixel Light
| Productmodel: | MD1201P05 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Kracht: | 0.3W |

