Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
Mirakelboon 12mm Rgb BIB-Certificaat WS2811 1903 leidde Pixel Licht RGB Waterdicht Geleid Koord 5V 12 V 50pcs
| Macht: | 0.3W |
|---|---|
| Voltage: | DC5V/12V |
| Shell-materiaal: | PVC+glue |
Led Pixel Module Led Pixel Point Light Programmable Outdoor LED Lighting
| Optionele accessoires: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Stroom: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |
Van het Differentiële LEIDENE van ab Tijd Punt de Lichte DMX512 1w IP67 RGBW 12v 30000hrs Leven
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 1W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Het LEIDENE van de mirakelboon Punt Lichte SMD3535 1.2w kiest de Goedkeuring van Kleurengelijkstroom 24v Ce ROHS uit
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 1.2W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
RGBW-Lijm Materiële 1-1.5w van PC Shell van het Kleuren snakt de DC12v Geleide Punt Lichte Levensduur
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 1-1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Maak Geleid Openluchtvleklicht 1,5 Watts SMD3535 DMX512 24V voor Landschap waterdicht
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
2W rond Geleide Modulesmd3535 RGBW DMX512 24V Hoge Helderheid 3 Jaar Garantie
| Facultatieve Toebehoren: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Macht: | 2w |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Programmerings Openluchtvoorgevel Verlichting IP67 Pixel 30mm 5050 3535 RGB LEIDEN Pixellicht
| Facultatieve Toebehoren: | Diep mistmasker |
|---|---|
| Macht: | 0.8W |
| omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
6pcs SMD3535 Dmx Control RGB IP68 Full Color Digital Rgb Led Pixel Module Light Voor buiten gevelverlichting
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
48 stuks 20 mm Buitenwaterdicht IP67 Led Pixel Light Met Rood/groen/blauw/geel/wit/warm Wit
| Optioneel accessoire: | Lichte mistmasker |
|---|---|
| Kracht: | 0.3W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |

