Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
100LM/Hoog Helderheids RGB 12mm LEIDEN van W Pixellicht voor van de LEIDENE het teken Kanaalbrief
| Ingangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Tarief: | 0.3W |
| IP: | 67 |
Waterdichte Epistar SMD 5050 RGB 30mm Blauw Punt Geleid Licht Openlucht
| model: | G3006MB24 |
|---|---|
| hoek: | 120 |
| macht: | 0.6W |
Geleide het Pixel Lichte ROHS 120 Stralingshoek van de douane RGB Volledige Kleur DC05V Koord
| Ingangsspanning: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Lighingsbron: | Epistar |
12MM IP67 0.3W RGB volledige Openlucht LEIDEN van de Kleuren Hoge Helderheid Pixellicht
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Lighingsbron: | Epistar |
| kleur: | RGB |
Rode Epistar 30mm Openlucht LEIDENE Punt Lichte 5730 LEIDENE Tekenmodule 100LM/W
| spanning: | DC24V |
|---|---|
| macht: | 0.6W |
| Lighingsbron: | Epistar |
RGB LEIDEN van de Epistar maken 03W 12mm Volledige Kleur Pixel Lichte DC5V 2 jaar waterdicht Garantie
| Ingangsspanning: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Lighingsbron: | Epistar |
80 mm hoge kwaliteit RGB permanente pixellamp dmx512m puntlichtbron
| Controlemodus: | DMX512 |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP67 |
| Levensduur: | 30.000 uur |
Full Color LED Point Light 12V RGB High Efficient LED Pixel Light PC Glue Lamp Body
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Van het de Brievenkanaal van mirakelbean rgb led pixel string het Openlucht van de de Decoratiekogel Licht van het Knoop Lichte 12mm 5v Geleide Pixel
| Toepassing: | Adverterende Kanaalbrief |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | 2811IC/1903IC/512IC |
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
DC5V vierkante LEIDEN Pixel 12mm Digitale het Pixel LEIDENE van WS2811 Module voor Openluchttekenlicht
| Macht: | 0,3W |
|---|---|
| Inputvoltage: | 5v |
| Kleurentemperatuur: | RGB |

