Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
DC12V Adreserbare kerst Permanent Buitengevel licht Smart House Exterior Led Pixel Eave Light
| Beschermingsgraad: | IP67 |
|---|---|
| Kracht: | 1W |
| Type: | LED |
Hoogwaardig Flexibel Led Pixel Mesh Screen Buitenbouw Media Gevelpunt Licht Led Net Screen Gordijn
| Product name: | Advertising Display Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Adverting Display |
| Installation: | Hanging Installation |
Waterdicht IP67 DC24V PC LED-puntlicht Buiten LED-pixellicht voor landschapsdecoratie
| Lichaamsmateriaal: | PC |
|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP67 |
| kleur: | RGB |
30 mm RGBW LED Pixel Light IP67 Waterdicht DC12V Buitenpuntlicht voor gebouw gevel
| Sollicitatie: | Gevel van het gebouw |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP65 |
| Kleur uitzenden: | veranderlijk |
Scherm Buiten Led Pixel Net Mesh Creatief Op maat gemaakt IP67 Scherm Advertentie Led Display Scherm Video Muur
| Toepassing: | buitenlandschap |
|---|---|
| Diameter: | 20 mm |
| Spanning: | 12V |
LED punt lichten fabrieksprijs ip67 buiten waterdicht 512 rgb punt vakantie kerst decoratie lichten led pixel
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Lichte kleur: | RGB |
40 mm DMX512 DC24V programmeerbaar LED-pixellicht voor buiten waterdichte toepassingen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| LED -bron: | SMD3535 |
| Installatie: | Terug plakken |
Good Quality 30mm RGBW LED Pixel Light UCS2904 1W DC12V 30mm Outdoor IP67 Waterproof LED Point Light
| Volt: | DC12V |
|---|---|
| LED -kleur: | Volle kleur |
| Kleur uitzenden: | RGBW |
Fabrieksprijs Buiten RGB Led Point Light Volkleur 30mm DC12V IP67 Waterdicht Led Pixel Lights
| Lichtbron: | LED |
|---|---|
| Controle: | DMX512 |
| Waarbuikeling: | 2 jaar |
Moderne waterdichte IP67 12V vintage hek buitenverlichting buiten hek led dakplaten lamp buiten wandverlichting
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |

