Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
IP67 het LEIDENE Pixellicht Openlucht maakt RGB waterdicht 12MM 0.3W DC5V TTL6898
| Inputvoltage (V): | 5V |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | RGB |
| Productnaam:: | Geleid Koord |
Van het openlucht 12MM LEIDENE Boon Pixel de Lichte 0.3W DC12V DMX512 RGB IP67 Waterdichte Mirakel
| Inputvoltage (V): | DC12V |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | RGB |
| Productnaam:: | Geleid Koordlicht |
DC5V 6898RGB 12mm leidde Pixel Licht Openlucht Waterdicht Adverterend Flex String
| Inputvoltage (v): | DC5V |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | RGB |
| Productnaam:: | Geleid Koord |
DC12v IP67 12mm leidden de Lichten Rgb DMX512 van het Pixelkoord voor Vakantiedecoratie
| Productnaam:: | Geleid Koord |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | DC12V |
| Macht: | 0.3W |
DC12vip67 12mm Rgb 12MM LEIDENE Pixel de Volledige Kleur DMX512 Lichten van het Reclameuithangbord 0.3w
| Productnaam:: | Geleid Koord |
|---|---|
| Grootte: | 12*19.5 |
| Inputvoltage (v): | DC5V |
UCS 1903 12mm 0,3W/pcs RGB LED Pixel Digital Waterdicht IP67
| Levertijd: | 3-5 Werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
12V 20mm LED-pixellampen voor buitenkerstdecoratie
| Levensduur: | 50,000 uur |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Bergingstemperatuur: | -20°C-60°C |
Permanente hoge helderheid 40 mm Rgbic Led Pixel Light Ip67 Waterdicht Buiten Led Point Lights
| Stroomvermogen: | 1.5W |
|---|---|
| Spanning: | DC24V |
| Waterdicht: | IP67 |
Van Waterdichte LEIDEN van SPI LIJM Ws2811 1903 RGB 12mm IP67 Pixel de Lichte pvc
| Inputvoltage (V): | 5V, 12V |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | RGB |
| Productnaam:: | Geleid Koord |
DC12v IP67 12mm leidden de Lichten Rgb DMX512 van het Pixelkoord voor Vakantiedecoratie
| Productnaam:: | Geleid Koord |
|---|---|
| Inlaatspanning ((V): | DC12V |
| Kracht: | 0.3W |

