Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
Decoratie 12mm 20mm RGB LEIDEN Pixel Lichte gelijkstroom 5V, LEIDEN RGB Koord
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Waterdichte IP67 1pcs 5050 Digitale RGB LEIDEN van SMD Pixel voor Stadiumdecoratie
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Waterdichte RGB LEIDENE Pixelmodule DC5V 0.3W/de Programmeerbare IP68 Bescherming van PCs
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.3W |
| Materiaal: | PVC+Silicone |
Koordlicht 12MM leidde de Hoeden LEIDEN van Pixelmodule/8mm Staw Pixellicht pvc + silicone
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
Multi - Kleuren RGB LEIDEN Pixel
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
RGB LEIDEN Pixel 20MM waterdichte Module IP67
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB |
Programmeerbare LEIDENE Pixelmodule
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Openlucht Volledige Kleur 12mm DC5V Teken van RGB LEIDENE Decoratie Pixel de Slimme IC16716 Brug
| chip: | Epistar |
|---|---|
| kleur: | RGB full color |
| Power: | DC5V |
RGB Volledige Kleur 12mm DC5V LEIDEN Pixel die Slimme IC16726 voor Verlichtingsbrief aansteken
| chip: | Epistar |
|---|---|
| kleur: | RGB full color |
| Power: | DC5V |
LEIDENE van IP67 12MM Pixellichten Rgb DMX512 DC12v 0.3w voor Uithangbord
| Productnaam:: | Geleid Koord |
|---|---|
| Opslagtemperatuur (℃): | -40 - 60 |
| Lichaamsmateriaal: | PC |

