Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1113 producten.
wonder bean SMD5050 DC05V RGB 20mm 0.3W led Ankerlamp en lichtgevende karakterverlichting landschapslicht
| Naam: | geleid pixellicht |
|---|---|
| Grootte: | 30 mm |
| materiaal: | PC unti-Uv |
De adresseerbare 40MM 50MM Dmx Rgb Geleide Verlichting van Logo Light Sign Led Amusement van het Pixelpunt
| Facultatieve Toebehoren: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| Macht: | 1W/1.2W/1.5W |
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
Buiten 0.3W DC5V IP67 RGB Kleur Waterdicht Vierkante 12mm LED Pixel Licht
| Productmodel: | XH-MD1201S05 |
|---|---|
| Artikel 1: | Vierkante LED-pixellicht |
| Materiaal: | PC |
Led Aluminium Channel Aluminium Profiel spoorverlichting Voor LED Pixel Point Light 50MM kerstvakantie
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Diameter: | 50 mm |
| IP-klasse: | IP67 |
PC Shell Glue Led Pixel Point Lighting Waterdicht 3535 Smd Smart Led Rgb Led Kerst Pixel Lampen Voor Decoratie
| Naam van het product: | RGB LEIDEN Pixellicht |
|---|---|
| Kracht: | 0.3W |
| LED-lichtbron: | SMD 5050 |
40mm Smart Adressable LED Pixel Light IP67 Waterdicht Hoge helderheid voor buitengevel en mediawand
| Productnaam: | LED-pixellicht |
|---|---|
| Materiaal: | PC+ABS |
| Toepassing van LED-pixel: | Verlichtingstechniek |
40 mm Smart Adressable LED Pixel Light IP67 Waterdicht Hoog licht voor buitengevel
| Productnaam: | LED-pixellicht |
|---|---|
| Materiaal: | PC+ABS |
| Toepassing van LED-pixel: | Verlichtingstechniek |
0.8w het mirakel Bean Dmx Led Pixel 12V 3Leds maakt Rgb 30mm waterdicht
| Modelnummer: | 30mm rgb pixel |
|---|---|
| Grootte: | 48 PCs/koord |
| SMD: | 3535 |
SMD5050 IP67 DC12V 0.3W Eénkleurig waterdicht LED-pixellicht
| Artikel 1: | Vierkante LED-pixellicht |
|---|---|
| Controlesysteem: | DMX512 |
| LEIDENE Bron: | SMD5050 |
Buiten RGB 0,3W 12mm LED-string Volle kleur 12V LED-pixels Module Waterdicht IP67 puntlicht
| Artikel 1: | Vierkante LED-pixellicht |
|---|---|
| Controlesysteem: | DMX512 |
| LEIDENE Bron: | SMD5050 |

