Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1113 producten.
Hot-sales doorzichtige hoes geglazuurde witte hoes 63mm amusement rides led pixel lichten pixels 12VDC voor pretpark lichten
| Toepassing: | Home/Bureau/Buiten |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening/aanraakbediening |
| Levensduur: | 30.000 Uren |
Fabriek Goedkope prijs Led Pixel Light Veranderend 40mm Controller Light Permanente kerstverlichting
| Toepassing: | huis |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| Diameter: | 40 mm |
Mirakelboon 9mm 12mm 12V LEIDEN Pixellicht voor de Reclame van Brief
| Toepassing:: | Adverterende Kanaalbrief |
|---|---|
| Kleur: | Rood/groen/blauw/geel/wit |
| Materiaal: | Pc+glue |
DC24V 2W DMX LED Pixel Point Light Waterdicht SMD 3535 Aluminiumprofiel
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 40 mm |
25mm DC5V 1903 LED Pixel Point Light DMX512 Adreseerbare RGB-module
| Naam van het product: | RGB LEIDEN Pixellicht |
|---|---|
| vermogen: | 0.3W |
| Led-lichtbron: | SMD 5050 |
Outdoor Waterproof 25mm RGB Full Color DC12V IP67 SMD3535 LED Pixel Amusement Led Point Light
| Productmodel: | XH-H2502P12-C1a |
|---|---|
| Hoek van het oog: | 120 ° |
| Lichte flux: | 8LM |
Gele LEIDEN van DC24V 0.6W 30mm SMD 5050 Puntlicht voor Brievendecoratie
| kleur: | geel |
|---|---|
| macht: | 0.6W |
| Punt: | G3006MY24 pixellicht |
Van waterdichte Adresseerbare LEIDENE Vierkante SMD het Pixel LEIDEN Pixel Licht 12mm Volledig Kleuren Licht
| Toepassing: | de reclame, leidde het licht van het het tekenteken van het puntpixel |
|---|---|
| Kleur: | rgb of enige kleur |
| Installatie: | door schroef &punching gat |
Energie - de Lamp RGB LEIDEN van Roating van de besparings Volledige Kleur Pixelkoord met 3 Jaar Garantie
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
IC DMX 12MM leidde Pixel, RGB Volledige Kleuren LEIDEN Pixellicht voor LEIDENE Backlight
| model: | Xh-HD1201S05 |
|---|---|
| merk: | Leiden van de mirakelboon |
| Spaandermerk: | Epistar |

