Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1113 producten.
Waterdichte Smd3535 Permanente Kerstvakantie Led Pixel Puntlichten Voor Buiten IP67 Bescherming
| Tipe van de post: | Puntlichtbron |
|---|---|
| Kleuren uitzenden: | RGB Multikleuren |
| Item: | 30 mm LED-pixellicht |
30mm de Dmx Geleide Pixel SMD van RGB de Lichten LEIDENE van de de Bouwvoorgevel Lichte rond Geleide Module Pixel Openluchtpunt
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Macht: | 0.8W |
| LEIDENE Spaander: | Epistar |
Laatste ontwerp Buiten gele Amusement Pixel LED 12V 9MM Decoratieve LED Pixel Light
| Nominaal vermogen: | 0.2W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Productnaam: | geleid pixellicht |
Outdoor Design SMD LED Pixel Light met 12V stroomvoorziening en IP67 waterdicht
| Nominaal vermogen: | 0.2W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Productnaam: | geleid pixellicht |
Waterdicht IP67 12v 9mm blauw led pixel licht logo licht teken
| Nominaal vermogen: | 0.2W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Productnaam: | geleid pixellicht |
wit geleid licht buiten waterdicht 50 LEDs DC 12V 9mm Led Pixel String Light
| Nominaal vermogen: | 0.2W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Productnaam: | geleid pixellicht |
30 mm IP67 waterdicht RGB kleurveranderbaar LED-pixellicht voor buitenversiering
| Sollicitatie: | Buitendecoratie |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Kleur uitzenden: | R/G/B / 2000-6500K |
IP67 waterdichte 1,5 W RGBW LED Pixel Point Light hoog lumen reuzenrad buitendecoratielamp
| Lichttype: | puntlicht |
|---|---|
| Waarbuikeling: | 3 jaar |
| Chipbron: | SMD3535 |
3W Epistar Chip 100mm RGB LED Pixel Light IP67 Waterdicht Buiten Aluminium Alloy PC Veranderbare Emitting Lighting
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Diameter: | 100 mm |
| IP-klasse: | IP67 |
China Manufacturer DMX512 Gevelhuis Decoratie Landschap Lamp Waterdicht RGBW LED Pixel Point Source Light
| Applicatie: | huis |
|---|---|
| Diameter: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | LED-pixellichtbron |

