Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
IC DMX 12MM leidde Pixel, RGB Volledige Kleuren LEIDEN Pixellicht voor LEIDENE Backlight
| model: | Xh-HD1201S05 |
|---|---|
| merk: | Leiden van de mirakelboon |
| Spaandermerk: | Epistar |
Het mirakel Bean Signboard DC5V 9mm leidde Pixel Lichte IP67 Waterdichte 0.15W
| Het werk voltage: | DC5V |
|---|---|
| Bescherming: | IP67 |
| Kleur: | Wit |
SMD3535 geleide van het de Lichtenmirakel van het Pixelpunt Boon 30mm Hoge Helderheid Waterdichte IP67 1W RGB+W
| naam: | LEIDEN Puntlicht |
|---|---|
| Macht: | 1.2W |
| Bescherming: | Maak waterdicht |
Volledige Kleuren RGB LEIDEN Pixel
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Waterproof 12V LED Pixel String Puntlicht DMX512 Besturingsmodus voor Permanente Buiten Kerstversiering
| Beschermingsgraad: | IP67 |
|---|---|
| Kracht: | 0.75W |
| Type: | LED's |
DC 5V Spanning 20mm Waterdicht RGB IP67 Permanent Point PC LED Pixel met aluminiumprofiel
| Beschermingsgraad: | IP67 |
|---|---|
| Kracht: | 0.3W |
| Type: | LED's |
WS2811 RGB LEIDENE Pixel Lichte LEIDENE LPD 6803 die in Pretpark wordt gebruikt
| chip: | Epistar |
|---|---|
| kleur: | RGB full color |
| Power: | DC5V |
RGB Geleide het Pixelmodule 1903 0.3W DC5V 12mm Grootte Unprogrammable van de mirakelboon 2 Jaar Garantie
| Type: | LEIDENE Modules |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Bescherming: | IP67 |
Van RGB 12MM LEIDENE van mirakelboon de Hoge Helderheid Pixelmodule 1903 0.3W DC12V 2 Jaar Garantie
| Type: | LEIDENE Modules |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Bescherming: | IP67 |
DC 12V 3 stuks SMD 5050 Diffuse RGB LED Pixel, led dot lichten Adreserbare RGB LED Strip 30mm led pixel punt licht
| Levertijd: | 3-5 Werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |

