Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
20 mm LED-puntlichten LED-pixellicht Waterdicht Outdoor Reclame Gebouw Gevel Mediaverlichting Smart Adreserbaar Bule Rode kleurlichten
| stempelgat: | 20 mm |
|---|---|
| LED -lichte hoeveelheid: | 1 leds |
| Matriaal: | Technische kunststoffen |
Permanente Kerstverlichting Led Smd3535 DMX 512 12V RGB Digitale 30mm Adresseerbare Led Pixel Punt Licht 120° Stralingshoek
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| Productnaam: | geleid puntlicht |
24V Slimme RGB LED Pixel Lichten Kerstmis Navidad Buiten Vakantie Lichten P67 PC Behuizing Permanente Vakantie
| Kleur: | RGB |
|---|---|
| Lichtbron: | SMD 3535 |
| Productnaam: | geleid puntlicht |
25 mm DC12V IP67 Waterdicht PC-materiaal LED Pixel Light Outdoor Decorative Lamp
| Lichtbron: | LED |
|---|---|
| Certificering: | CE FCC EPR ROHS |
| Ingangsspanning (V): | DC12V |
1,5 W RGBW 40 mm hoge helderheid IP67 waterdichte LED-puntlicht reuzenrad buiten decoratieve pixellamp
| Lamp: | SMD3535 |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 1,5 W |
| Hoek: | 120° |
Duitse Bayer LED Chip100mm Programmeerbare RGB LED-puntlicht Duurzame PC Shell Waterdichte Pixel Lamp voor buitenspeeltuin en landschapsdecoratie
| Stroomverbruik: | 5W |
|---|---|
| Werkspanning: | DC24V |
| Lichtbron: | Geleid |
Groothandel 12mm Outdoor New Design Led Pixel Light Advertising 12V 5V Rgb Full Color 0.3w Pixel Light
| Kleurentemperatuur:: | volledig gekleurde led-module |
|---|---|
| Voltage:: | DC5V en 12V |
| Kracht: | 0.3W |
Waterdicht LED-pixelpuntlicht voor decoratie van pretparken Gevelverlichting DC24V Spanning
| Beschermingsgraad: | IP67 |
|---|---|
| Kracht: | 5W |
| Type: | LED's |
LEIDEN van DC5V 20lm 12MM Pixel WS2811 UCS1903 Epistar voor Reclame
| Kleurentemperatuur:: | volledige kleur geleide module |
|---|---|
| Voltage:: | DC5V en 12V |
| Macht: | 0,3W |
Hoogwaardig vierkant geleid pixel vierkant UCS1903 volkleurig geleid pixel licht
| Kleurentemperatuur:: | volledig gekleurde led-module |
|---|---|
| Voltage:: | DC5V en 12V |
| Kracht: | 0.3W |

