Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
LED Pixel Point Light Waterdicht 5050 SMD Smart LED RGB Outdoor Decoratie
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
24V permanente pixellamp DMX512M puntlichtbron voor RGB-kleurwisseling
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 100 mm |
Van de LEIDENE het Pixel Lichte LEIDENE Kanaalbrief DC5V leiden Videovertoning Openlucht
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.3W |
| Bescherming Clas: | IP67 |
Nieuwe Led Pixel Point Lighting Dc12v Waterdicht Smart Led Rgb Kerst Pixel Lights Outdoor Decoratie
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Buiten LED Pixel Point Light Source Set Kit Droomkleur Kerstlicht PC Shell Glue CE gecertificeerd
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
24V briljante kleurrijke Rgbw LED Pixel Point Outdoor LED Eave Lights Kit
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20°C-60°C |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Miracle Bean RGB kleurrijke LED Pixel Square Eaves Light DC24V 1.5W Met veranderbare uitzendkleur
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Installatiemethode: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Lumen: | 40lm |
Waterdicht IP 67 WIFI Control 20MM DC12V 0.4 W LED Pixel Lampen Kerst Kleurrijke huis Even Licht
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Buiten LED Pixel Point Light Source Set Kit Droomkleur Kerstlicht PC Shell Glue CE gecertificeerd
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Groothandel Kerstverlichting Kits Spi Led Pixel Aluminium Track Point Lights
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |

