Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
Twinklight Wholesale Outdoor 100mm Permanent Christmas Holiday RGBW Point Light DC24V Led Pixel Lights
| Opslagtemperatuur: | 20-60° |
|---|---|
| Werkleven: | 30000H |
| Lampvermogen: | 5.8W |
IP67 Buiten Waterdichte RGB 50mm Decoratie Gebouw DC24V Led Pixel Puntlicht
| lichaamsmateriaal: | PC |
|---|---|
| Certificaten: | CE ROHS FCC |
| Bescherming: | IP67 |
RGB Volledige Kleur leidde Pixellichten 12MM leidde de Interne Bescherming van Pixelkoorden 0.3W IP67
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Lighingsbron: | Epistar |
| kleur: | RGB Ful-Kleur |
Het het Certificaatpixel van de mirakelboon BIB leidde Lichte 5V waterdicht maakt 9mm IP67 het Enige Kleuren Geleide Pixellicht Tekensmodule leidde
| Het uitzenden van Kleur: | R/G/B/W/Y |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Materiaal: | Pc+glue |
30mm leidde het Openlucht Groene DC24V 0.6W IP67 Pixel het Lichte XH6897-Controleren
| model: | G3006MG24 |
|---|---|
| kleur: | groene |
| spanning: | DC24V |
Kogeltype 12MM leidde Pixel, RGB volledige de Kleuren LEIDENE van F8 DC05V Koordlicht van Pxiel
| Ingangsspanning: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Lighingsbron: | Epistar |
IP67 het waterdichte van RGB 12MM LEIDENE van SPI Licht van het de Boon5v 12V Geleide Pixel Pixelmirakel
| Het werk voltage: | DC5V 12V |
|---|---|
| Macht: | 0.15W 0.3W |
| Bescherming: | IP67 |
IP67 maak 12MM LEIDEN Pixellicht 6898 RGB Mirakelboon 5V 12V waterdicht
| Het werk Voltage: | DC5V 12V |
|---|---|
| Macht: | 0.15W 0.3W |
| Bescherming: | IP67 |
12mm Adreserbaar Pixel licht Vierkante vorm LED Pixel modules
| Kracht: | 0.3W |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 5V |
| Kleurentemperatuur: | RGB |
Epistardc05v F5 Groene LEIDEN Pixellicht voor LEIDENE Kanaalbrief Ce ROHS
| Model: | Xh-HD0901MG12 |
|---|---|
| LED's: | F5 |
| Kleur: | Groen |

