Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
Het mirakel Boon 12MM 6898 IC-LEIDEN Pixel RGB gelijkstroom 5V 0.3W maakt IP67 voor Kanaalbrief waterdicht
| Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Bescherming: | IP67 |
Het programmeerbare Pixel leidde Lijm Materiële 0.8W van Punt de Lichte IP67 12V RGB PC Shell
| Toepassing: | Landschap en verlichtingstechniek |
|---|---|
| macht: | 0.8w |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Enig Geleid Kleurenpixel Aanstekende SMD5050-Levensduur 30000H met de Goedkeuring van Ce ROHS
| Optionele accessoires: | Licht mistmasker |
|---|---|
| macht: | 0.3W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
12v geleide Punt Lichte DMX512 0.75W RGB Kleur Waterdicht voor het Grote Pixelscherm
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker, zonnescherm |
|---|---|
| macht: | 0.75W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Het enige Kleur Geleide van de de Matrijskogel van Puntlichten 1.2W Adresseerbare Pixel SMD3535 24V
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 1.2W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Het Pixel Lichte DC5V 12mm pvc Shell Glue Material van mirakelbean warm white waterproof led van F8 IP67
| Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Macht: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
RGB Multikleur 30mm LEIDENE Decoratieve Lichten IP68 voor Tunnel, Stadium, Cruises
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
Het 0,5 Watts LEIDENE Punt Lichte Openluchtsmd2835 12V kiest Kleur uit 2 Jaar Garantie
| Optionele accessoires: | Shell-de kleur is verenigbaar met lichte kleur |
|---|---|
| macht: | 0.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
IP67 0.8w leidde de Lichte SMD3535 12v RGB Kleur van de Plafondvlek voor Openluchtdecoratie
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 0.8w |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Van de transparante Masker LEIDENE Levensduur SMD3535 Punt de Lichte Enige Kleur 0.6w 12v 30000H
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 0.6W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |

