Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
Buitenprogrammabel 50 mm LED-puntlichtbron Milky Cover 24V Rgb Led Pixel Light
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
LED Pixel Licht DC12V RGB RGBW Afneembare Puntlichtbron voor Landschap en Gebouwen
| Toepassing: | Landschaps- en verlichtingstechniek |
|---|---|
| Stroom: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |
Feestverlichting RGBW LED Pixel Puntlicht Muziek Sync Buiten Kerstverlichting met Track
| Optionele accessoires: | Transparant masker, mesh-masker |
|---|---|
| Stroom: | 1,5 W |
| omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |
DC24V LEIDENE Decoratieve Lichten, Enige Kleur 38mm Programmeerbare LEIDENE Pixellichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
De Verlichting 1.5W 12v 24v van de de bouwvoorgevel leidde Puntpixel Geleid Licht Dmx Geleid Pixel 30mm 40mm Lichten leidden
| Facultatieve Toebehoren: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| Macht: | 1W/1.2W/1.5W |
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
Buiten waterdicht LED-pixelpuntverlichting met 50 mm diameter en PC-lampbody-materiaal
| Product Nmae: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 3W |
Waterdicht IP67 RGB Led Pixel Screen Mesh Media Screen Led Video Wall Voor gebouw gevelverlichting
| Pixel Pitch: | P33.3 |
|---|---|
| Toepassing: | Voorgevelverlichting, plafond |
| LED-type: | SMD5050 |
45mm 6CS 5050 RGB Winkelcomplex LEIDENE Decoratieve Lichten met 3 Jaar Garantie
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
Openlucht LEIDENE van gelijkstroom 12V Decoratieve Lichten met 30000hrs-Levensduur, LEIDEN Puntlicht
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
RGB LEIDENE Decoratieve Lichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |

