Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
Kerst LED Pixel Point Light 30mm RGB waterdicht spoorlicht
| Toepassing: | Landschaps- en verlichtingstechniek |
|---|---|
| Kracht: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
48 stuks RGB aanspreekbaar LED Pixel String Lampen Waterdicht voor Kerstboom
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Permanent aluminium spoor RGB 30mm 24V LED pixel lichten voor buiten vakantie decoratie IP67
| Nominaal vermogen: | 0.75W |
|---|---|
| Levensduur: | 50,000 uur |
| Bergingstemperatuur: | -20℃-80℃ |
LED-pixelmodule DC12V 30mm Diameter IP67 RGB Buiten Led Point Lights
| Toepassing: | Landschaps- en verlichtingstechniek |
|---|---|
| Kracht: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Permanente kerstverlichting track 30mm RGBW LED pixel licht buiten waterdicht pixel LED puntlicht
| Sollicitatie: | Landschaps- en verlichtingstechniek |
|---|---|
| Stroom: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |
Mirakelboon 12mm het Waterdichte Enige Kleur Geleide Pixel van IP67 voor Kerstbomen
| Toepassing: | Kerstbomen, de brief van het reclamekanaal |
|---|---|
| Macht: | 0.12W-0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
Het mirakel Bean Ucs 1903 12mm IP67 maakt 12MM van de LEIDENE de Kleur Pixel12v Grootte 0.12w Enige Reclametoepassing waterdicht
| Sollicitatie: | Reclame |
|---|---|
| Stroom: | 0.3w |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
40mm DC24v Buiten LED Pixel Dots Dmx LED Dot Light Voor Gevelgebouw
| Facultatieve Toebehoren: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| vermogen: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
IP67 Permanent Vakantie Decoratie Lichthuis DC9V 0.5W 25mm Buiten Waterdicht LED Point Lamp RGBW
| Naam van het product: | XH-H2502M9-C1a |
|---|---|
| Grootte: | 25*15.05mm |
| Lampvermogen: | 0.5W |
Waterdicht SMD3535 PC Profiel 1.5W DMX512 LED Pixel Light voor gebouw Bridge Point Lighting
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |

